Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes anyukák, hogyan...

Zsizsik666 kérdése:

Többgyermekes anyukák, hogyan oldjátok meg egyedül a következőket?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akiknek a párjuk nem segít be és semmilyen más segítségük nincs. Pl. hazajön a férfi munkából, alszik, vagy messzebb dolgozik, stb. Messze lakik a nagymama, nincs közelben családtag, stb.

Szóval mikor fürödtök, főztök, mikor szedtek szemöldököt, vagy jártok el fodrászhoz, kozmetikushoz? (ugye ezek ma már elég alapvetőek, nem sok kócos és benőtt szemöldökű anyát látok az utcán). Mit csináltok, ha betegek vagytok? Hogy mentek el bevásárolni, vagy ruhát vásárolni?


2012. júl. 13. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A fürdés, főzés, takarítás szemöldök szedés az gond nélkül megy. Még a gyerkőcök játszanak, az adott helységben, addig megoldom. Kozmetikushoz nem járok. Még a ruha vásárlás is megy egyedül. A fodrászhoz már kell az apuka segítsége. Azt nem merem egyedül bevállalni.
2012. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fodrász-kozmetikushoz úgy ha apa vigyáz rájuk,ha beteg vagyok sosem fekszem (pedig szeretnék)ugyanúgy ellátom őket talpon vagyok mint máskor.Vásárláskor ott vannak velem,fürdés nyitott ajtóval hogy mindent halljak és betudjanak jönni ha akarnak vmit,
2012. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fürdés, főzés, szemöldökszedés nem probléma.


Még a ruhavásárlás sem, mondjuk ezer éve nem próbáltam ruhát, de tudom a méretem :)

Bevásárlás naponta van, mert csak kosárral tudok menni (babakocsis a legkisebb még) és abba alig fér valami. De mondjuk többet nem is tudnék egyszerre hazacipelni a 3 gyerekkel.

Fodrász az egyetlen, ahova nem tudok menni a gyerekekkel. Hosszú hajam van, nem kell sűrűn vágni szerencsére.

2012. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fürdés 2 perc, addig elvannak remélhetően. (3,5 éves, 16hós)

főzés altatás alatt vagy délutánra fél óra alatt megvan a vacsi.

Szemöldökszedés: altatás alatt

fodrász: félévente egyszer, akkor apa is eljön velünk és a legközelebbi játszótérre bemennek addig vagy plázába.

Kozmetikus: soha nem voltam.

Beteg szerencsére nem szoktam lenni annyira, hogy a gyerekeimet ne tudjam ellátni.

Bevásárolni párom megy hajnalban vagy éjszakai teszkóba-én csak alapvető dolgokat veszek meg a gyerekekkel.

Ruhavásárlás: gyerekekkel be a városba.

Mivel soha senki nem vigyázott a gyerekeimre, így én ezeket így szoktam meg.

2012. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!