Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi kerül olyan nagyon sokba...

Mi kerül olyan nagyon sokba egy gyereken?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már, hogy a pénz miatt nem vállalnak a párok több gyereket. A mi össz jövedelmünk (fizetés, gyed, csp.) jobb hónapokban 250.000 Ft amúgy 200.000 Ft. Három gyermekünk van, de nem érzem úgy, hogy bármiben hiányt szenvednénk. Szülők max. egy-két kiló gyümölccsel vagy ilyesmivel segítenek be. Biztos sokan vannak nálunk rosszabb helyzetben, de nem hiszem, hogy az átlag feletti lenne az anyagi helyzetünk, ezért nem értem.
2009. júl. 7. 13:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi most egyelőre semennyit sajnos, mert örülünk, hogy megélünk. Két éven belül lejár pár hitelünk és akkor olyan havi húszezer reális lesz. Lehet, hogy tudunk majd többet is, mert míg itthon vagyok a picivel, addig tanulok, hogy még jobb állásom lehessen.
2009. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
A közalkalmazott, köztisztviselő téma azért kényes dolog. Ha jól megfigyeled, ott is történik bőven megszorítás. Én köztisztviselőként mentem gyedre, de mire visszamegyek kevesebb lesz a fizetésem, mint előtte volt, hiába a bértábla és az szja módosítás.
2009. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én köztisztviselő vagyok, már 5 éve, de a fizetésem kb 4 éve be van fagyasztva mindenféle ürüggyel, hasonlóan az előttem szólóhoz, ha vissza megyek én is kevesebbet fogok kapni.
2009. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, hogy amikor a költségvetésünket leirtam, akkor kicsit összekavartam a dolgokat. A rezsi nem olyan sok. Csak 60-70.000 Ft havonta.

Nagyon zavart, hogy hülyeséget irtam, szóval ki kellett igazitanom.

2009. júl. 7. 22:29
 35/36 anonim ***** válasza:

Mi 110 ezer forintból élünk ebből csak 60 ezer a hitel,és akkor még rezsi....

na és akkor mit is eszünk......?

Megoldjuk mindig valahogy!

2009. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, amit írtok, azon, hogy mi kerül sokba egy gyereken, már én is gondolkoztam. Mi nagyon spórolósok vagyunk, de sok a költség, nehezen élünk. MÉgis, érdekes módon egymás után, kis korkülönbséggel akarjuk a babákat (3-at) összehozni. Attól nem félek, hogy nem tudnánk eltartani, szerintem a legtöbbet az előkészületekkel költünk: kiságy, babakocsi, pelenkázó stb.
2009. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!