Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívnád újra a bébiszittert,...

Hívnád újra a bébiszittert, ha betegen állítana be hozzátok?

Figyelt kérdés
Hallom, hogy köhög, fújja az orrát, az asztalra előkészít egy fél zacskó papírzsepit. Kérdem, beteg-e. "csak egy kicsit náthás vagyok". Mondom, szólhattál volna, hisz nemrég voltak két hétig betegek a gyerekek, meg különben is... mire ő: "csak nem kapják el". Ilyen hozzáállással legszívesebben nem is hívnám újra, de más részről meg annyira bevált nálunk, és a gyerekek is szeretik!! Nem is értem, most akkor hogy képzelte ezt!

2012. jún. 8. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék ,hogy igen is munkavállaló, mégpedig alkalmi munkavállaló.
2012. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen a bébiszitter alkalmi munka vállaló. Óra bérbe dolgozik! Az elején van megbeszélés, feltételek, ha nem tartja be akkor megköszönném. Én mint Mama megvagyok fázva, akkor magamtól ha hívnak sem megyek!
2012. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!