Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nagyon szép, egyedi...

Milyen nagyon szép, egyedi lánynevek vannak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
Niobé bár eznekem nem tetszik csak hirtelen ez juttot eszembe :)
2010. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
33%
én két fiam lolka és bolka lesz xD
2010. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
66%

Sokan irjak mas helyekre is, hogy mért nem szép magyar régi nevet adunk a gyerekeinknek? merthogy a mostani modern nevekkel ki fogjak röhögni..

Hát nem tom.. Szerintem mindkettőben van valami. Lehet mondjuk 20év múlva már inkább a Bözsén röhögnek,mintsem a Tiffanin..

2011. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

Jah, egyébként én is szerbiai vagyok, és a szerb lány nevek kifejezetten tetszenek: Milica, Milena, Jelena, Tijana, Dragana, Sladjana (szlagyana), Slavica..

Fiu nevek örökös kedvenceim a : Dániel, Ákos.


A gyermekemet Zoénak,Lénának,Miának,Zafirának nem nevezném, mert sajnos a szomszédomban lévő kutyákat hivjak igy... Pedig a Zoé az szép is :)

2011. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim válasza:

Nekem a kislányom 1 hetes :$ :)

Fanninak hivják . Szerintem a Fanni is nagyon szép név :))

De még nekem ami tetszik : Szandra,Norina,Mercédesz,Noémi,Denisa,AraBella,Mirella,Melissza,Lara,Laura,Tyra,Seron,Aletta,Karolina. De ami nagyon szép még és Görög lány név : Szenodiké .. Xenodikének kell irni :)) A fiu névbe pedig : Ricardó,Benjámin,Renátó,Kevin,Béci. :)

2011. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik a Cintia név, bár ez is elég gyakori. Szóval szerintem szép a Cintia, Darinka(tuti ez lesz a lányom neve), Daniella.
2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim válasza:
Nekem ha lesz kislányom akkor a Vivien, Amina, Bernadett, Lejla vagy Lilien névek közül választok majd :)
2011. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Az én lányaim nevei: Viola és Anett!

Tetszett még a Fióna, Norina, Darina, Zsófia, Lilien, Amanda. :)

2011. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
engem például Kimberley-nek hívnak:) manapság már nem engedik így anyakönyveztetni, de a Kimberli-t szokták. És nagyon ritka. Mondjuk nekem annyira nem tetszik.
2011. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim válasza:

Már valószínű későn írok, de hátha valakinek megtetszenek ezek a nevek is! Nekem pl. Melina, Amina, Norina, Dorina, Blanka, Bianka, Janka, Daniella, Virginia,Cintia, Barbara, Roxána, Maja nevek tetszenek.:)

Kedvenc fiú nevem meg a: Noel!! egyszerűen imádom, még a Norman is szép:)

2012. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!