Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nagyon szép, egyedi...

Milyen nagyon szép, egyedi lánynevek vannak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
100%

Ha kislányom lesz, akkor Lilien lesz.

Szép név, de mégsem kirivó

2008. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
sziasztok ! az utolso válaszolonak üzenem hogy ö egy akkora barom !!!!!!!!!!!! nem tudom hogy mi köze van a cigányoknak ezekhez a szép nevekhet ? én ugy tudom hogy a romák csuf nevekt adnak a gyerekeiknek de ezek nem csuf nevek. nem is tudom elkébzelni hogy honnan szalajtotak te alpári barom
2008. máj. 4. 19:57
 23/79 anonim ***** válasza:
84%

Be kell vallanom, hogy nekem ezek a nevek nem nagyon tetszenek. Szerintem olyan nevet adj a gyermekednek, amivel majd szívesen él együtt, hiszen ő fogja viselni. Amúgy hallottál már arról, hogy egy angol, amerikai gyermeket Rékának kereszteltek? Szerintem fontos, hogy megőrizzük a saját neveinket, a régi magyar nevek közt is találsz olyat, ami szép, nem túl elterjedt, mégis a miénk. Nekem nagyon tetszik például a Villő, ami tündért jelent, vagy a Lelle, ami szintén régi magyar név. Na meg persze az is fontos, hogy mi a jelentése :-)

Természetesen, ezt mindenki maga tudja! Sok sikert a választáshoz, és örömteli babázást!

2008. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell "lebaromozni" valakit? Elég bunkó vagy te is!!!!!!!! És igen, a cigányok adnak legtöbbször ilyen csodálatos neveket a gyereküknek.
2008. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit hozzátennék, utolsó hsz-elő vagyok, hogy nagyon szép nevek is írtatok. Köztük van az a név is, ami az én kislányomnak is lesz a neve, már ha kislányom lesz. Csak ezekkel a lemagyarosított, giccses külföldi, meg sorozatnevekkel van a gond. Nem is illenek a magyar vezetéknevekhez. A szülők meg sokszor csak azt nézik, hogy mi tetszik neki és nem azt, hogy a gyerek azzal a névvel éli majd le az életét és esetleg egész életében szégyellni fogja.
2008. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim válasza:
84%
Sziasztok nekem tetszik es kulonlegesnek tartom a Nadin, Nensy, Missel,Angyalka neveket.
2008. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
49%
A lányom Hanna Penelopé lett, a kétéves fiam pedig Szíriusz Milán.
2008. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%
Zoé!
2008. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
100%
szia. én már irtam neked,megirod hogy mi lett a neve a babádnak?
2008. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim válasza:
100%

Szia,

nekem nagyon tetszik a Zóra név, volt egy lány akit nagyon nagyon szerettem és a közös lányunknak akaruk ezt a nevet adni, csak nem jutottunk el odáig, de ha lányom születik biztos hogy így nevezem majd el.

2008. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!