Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik próbálták befolyásolni a...

Akik próbálták befolyásolni a baba nemét azok sikerrel jártak? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl direkt peteéréskor voltak együtt h fiú legyen vagy pé előtt h lány legyen meg ilyesmi.

2012. máj. 26. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,most a masodik gyerkocnel:)

Van mar egy kisfiunk es most szerettunk volna egy kislanyt.

Peteeres elott 2-3 nappal voltunk egyutt. A kinai fogantatasi naptar es a ciklus.hu is lanyt irt.

2 hete derult ki,hogy fiu a pocaklako :)

Vagyis nekunk nem jott be de mar egyaltalan nem banjuk :)

2012. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 fiú után vágytunk egy kislányra(persze nem betegesen).Annyit tettünk,hogy amint elmúlt a mensim egyből próbálkozni kezdtünk...22 hetes terhes vagyok,és pici lány lakik odabent.
2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáltuk.

Fiú érdekében sok húst ettünk,és direktre időzítettük az együtt létet,hőmérőztem, fiúnak kedvező pózban voltunk együtt... Nem jártunk sikerrel.


Üdv: 3 lányos

2012. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányt akartunk, ezért ovuláció előtt 2 nappal voltunk együtt. Nem jött be, kisfiam van :) De ma már nagyon örülök, hogy így alakult :)
2012. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, a fiam minden szerint fiu (jonas, kinai, naptar), a lanyom meg minden szerint lany, de csak a fiamnal nezegettem, mert fiut akartam nagyon, naivan, a lanyomnal mar nem nezegettem ilyeneket, csak utolag ellenoriztem le
2012. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet befolyásolni. Pláne, ha az apukának csak lány gyerekre való kromoszómái vannak.
2012. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másodiknál próbáltuk. Másak voltak az evési szokásaim, pl. a lányhoz magnéziumdús ennivaló kell, így sok tej, na, én rengeteg tejet ittam. Próbáltunk peteérés előtt lenni, néztem a ciklus.hu-n, hogy mikor valószínű lány. De nem jött be, mert eddig 2 uh szerint is fiú fickándozik ismét a pocakban. :) Kicsit sajnálom, hogy már lányom valószínűleg nem lesz, de a két fiúnak is megvan a maga előnye.


23 hetes kismama

2012. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kínai naptár mind a négyszer bejött.

2 lány után 2 fiú érkezett.


14,12,9,2 éves gyerkőcök enmyukája

2012. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!