Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba alvás idejét, szokásait...

A baba alvás idejét, szokásait hogyan tudom én befolyásolni?

Figyelt kérdés

Nálunk itt a nagytesó, aki márciusban oviba megy és segítségem semmi. Egy hónapos a babám, de ált. 8-kor kel, vagy épp szopik, és amikor menni kellene a tesóért, akkor pedig még alszik, vagy enne. Szeretném, ha mindenkinek jó lenne, de így nehéz lesz. Hiába keltem hamarabb, szinte akkor nem szopizik semmit.

Köszi a tanácsokat!


2012. febr. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát pedig nincs más megoldás.ha nem akar szopizni akkor eszik utána.mi is így voltunk.rohantam haza az oviból,hogy aztán megetethessem.
2012. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és nem írtad milyen messze van az ovi,vagy hogy mivel mentek?mert nálunk a babakocsi bevált. vettünk testvérfellépőt. a nagy ráállt a pici meg vissza aludt addig a kocsiba. ha autóval mentek akkor meg ált.-ban a hordozóba is vissza alszanak. meglátod megszokja majd az új menetrendet.de én a helyedbe minnél előbb elkezdeném átszoktatni a korábbi kelésre,és a délutáni alvását is átvariálni!
2012. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném azért elkerülni, mert ráadásul babakocsival kell járnunk, az ovi kb. fél órára és így sem lesz egyszerű. De a nagyobb már várja, hogy mehessen, illetve szüksége is van rá.
2012. febr. 16. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
mármint mit szeretnél elkerülni?
2012. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy azon parázzak, hogy éhes lesz a gyerkőc, és el kezd sírni, mivel messze van az ovi. Van, hogy 10 percet kell várni a nagyobb tesóra, de van hogy fél órát is (tavaly már járt), ezért szeretném ha tele pocak lenne. De majd megpróbálom valahogy variálni a dolgokat.
2012. febr. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!