Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek sikerült...

Volt már akinek sikerült különböző praktikákkal befolyásolni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam,hogy peteérés előtt inkább kislány lesz,utána inkább fiú..stb..stb... Csak duma vagy tényleg lehet benne vmi? Mivel már van egy gyönyörűséges kisfiunk,így kislányt szeretnénk! Várom a tanácsokat! :) Köszi
2012. febr. 8. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak praktikák, de 100%-os módszer nincs.

Mi párommal csak peteérés előtt voltunk együtt, és lányunk lett.

De gondolom erre is van bőven ellenpélda.


Ezt a kérdést olvasd el, ott vannak a lehetséges praktikák is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én ebben annyira nem hiszek,de van valami kínai naptár amin kilehet számolni.Sajnos nem tudom leírni,hogy hol található,de probáld meg beírni a keresőbe.Sok sikert :)
2012. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én inkább hiszek a tudományos módszerekben, mint a kínai naptárban. :)

Amúgy is a lányomat fiúnak jósolta.

Persze nincs biztos módszer, a tudomány sem fog pontos választ adni, de egy jóslásra nem fogok alapozni, az tuti.

2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Én sem azt mondtam,hogy az a tuti,de ez is egy tipp.Amúgy én semmi ilyesmiben nem hiszek.Véleményem szerint nem mi döntjük el a gyerek nemét.
2012. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
állítólag van valami lúgos öblítéses módszer, de minden más ez sem tuti
2012. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! :)

A kínai naptár szerint az első gyermekünknek lánynak kellett volna lennie,de mikor uh-n megmondta a doki,hogy kisfiú,szárnyaltunk a boldogságtól :)

Most,másodszor viszont ellenkező nemű lenne "jobb" de a lényeg hogy egészséges legyen!Azért a peteérés előtti együttlétet kipróbáljuk :) többre nem leszek hajlandó! Pl. öblítgetni nem fogok,messze áll tőlem!


Minden jót :)

2012. febr. 9. 07:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az összes praktikát bevetettük, volt savas hüvelyöblítés, misszionárius póz, savasítás ételekkel, kínai naptár, Jónás-naptár, peteérés előtti együttlét hogy lány legyen és van 2 fiúnk. :D
2012. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A kínai naptárban én sem hiszek! :D

Egyébként peteérés előtt leszünk együtt és bízok a kislányban! Ha mégsem,akkor örülünk a kisfiúnak! Drága gyerekem úgyis kisöcsit szeretne :)

Felnőttként lenne jobb talán,ha lenne egy lányom is...ők másképp viszonyulnak a szülőkhöz!Nem akarok csak fiús anyós lenni... persze nem kívánságműsor!

Meg hát egy kislány.... jajj de jó lenne!Autók mellé jöhetnének a babák :)

2012. febr. 9. 15:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Két fiú után osztottam-szoroztam, számoltam, a kiszemelt napon elcsábítottam a férjem, és sikerült a kislány... :D Nincs lehetetlen
2012. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Legutolsó válaszoló: Hogy sikerült a kislány? ;-)

2012. febr. 11. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!