Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák, miért...

Kismamák, anyukák, miért vagytok ilyen bizonytalanok?

Figyelt kérdés
Még nincs gyermekem, de érdekel a téma, ezért sokat olvasgatom. Sok hasznos dolgot is találok itt. Ugyanakkor azt vettem észre, hogy rengeteg a "mit csináljak?" "jól csinálom?" jellegű kérdés. Persze ezekre is szükség van, de azt érzem, hogy sok olyan van köztük, amit egy anyukának egyedül is el kéne tudni dönteni. Mi lesz, ha egyszer előáll egy helyzet, vagy a gyereke nagyobb lesz és kérdez valamit, akkor is azt fogja mondani, hogy várjál, megkérdezem a neten? Anyukák, ha adhatnék egy tanácsot, azt mondanám, hogy több önbizalmat és magabiztosságot!
2009. jún. 26. 15:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Hát hazudni nem szoktam. Egyébként a gyereknevelésről azért van valami fogalmam, hosszú ideig babysitter voltam napi 8 órában.
2009. júl. 6. 12:24
 32/36 anonim ***** válasza:
De az anyaság főállású foglalkozás, 24 órában! Én is voltam babysitter, reggel 6-tól este 10-ig, mégsem hasonlítható össze az anyaszereppel!
2009. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. De azt hiszem, nem is erről van itt szó. Nem akarom tovább ragozni a kérdést, csupán azt tenném még hozzá, hogy én belegondoltam, ha gyerek volnék, nekem milyen érzés lenne, ha az anyukám minden apró-cseprő dolog miatt az intenethez rohanna tanácsot kérni. Így azt gondolnám, hogy az anyukám nagyon bizonytalan, és kevésbé tudnék felnézni rá, támaszkodni rá. Ennyit akartam csak mondani.
2009. júl. 7. 13:28
 34/36 anonim ***** válasza:
Majd akkor "akasztják a hóhért", mikor megszületik a gyereked és rájössz sok olyan dologra amiről jelenleg halvány fogalmad sincs! Amúgy meg ha nem írnának ide sokan, akkor mit tudnál olvasgatni ráérős idődben??????? :)
2009. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Najó, akkor még egyszer és utoljára: NEM AZT ÍRTAM, HOGY NE ÍROGASSON IDE SENKI, ÉS AZT SEM, HOGY NEKEM NEM LESZ MAJD EGY KÉRDÉSEM SE.

Legalább megpróbálhattad volna értelmezni a mondataimat, de úgy tűnik, csak vitatkozni akartál... Részemről ennyi volt!

2009. júl. 7. 19:27
 36/36 anonim ***** válasza:
Eszem ágában nem volt vitatkozni! Minden jót Neked! :)
2009. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!