Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák, miért...

Kismamák, anyukák, miért vagytok ilyen bizonytalanok?

Figyelt kérdés
Még nincs gyermekem, de érdekel a téma, ezért sokat olvasgatom. Sok hasznos dolgot is találok itt. Ugyanakkor azt vettem észre, hogy rengeteg a "mit csináljak?" "jól csinálom?" jellegű kérdés. Persze ezekre is szükség van, de azt érzem, hogy sok olyan van köztük, amit egy anyukának egyedül is el kéne tudni dönteni. Mi lesz, ha egyszer előáll egy helyzet, vagy a gyereke nagyobb lesz és kérdez valamit, akkor is azt fogja mondani, hogy várjál, megkérdezem a neten? Anyukák, ha adhatnék egy tanácsot, azt mondanám, hogy több önbizalmat és magabiztosságot!
2009. jún. 26. 15:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%

Az összes védőnő meg gyerekorvos monnyon le!:-) van itt sok orvos meg védőnő.

De bírom mikor mindenki bólogat a a belinkelt negatív tesztre hogy gratulálok kismama.... mert jobb az álszentség mint az igazság.

2009. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
63%

Az utolsó 2 válaszolóval teljesen egyetértek!

Nekem az a kedvencem, hogy szerintetek terhes vagyok? és akkor naponta 3* felrakja a görbéjét, amiből kiderül, hogy 4 órás eltérésekkel méri stb . . .

A sok hülye mit egyen a gyerek kérdésre meg ott a védőnő!!!

Ezt tanulta, azért van , hogy tanácsot kérjenek tőle

2009. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%

Sokan hobbiból, unalomból tesznek fel kérdéseket.

Nincs jobb dolguk.

Amikor megkérdeztem a nődokimat a terhesség alatt, hogy elmehetek-e koncertre, azt válaszolta, hogy használja kedves a józan paraszti eszét! Hát persze, hogy elmehet, csak vigyázzon nehogy a hasát meglökjék.

Milyen igaza van a dokinak! HA MINDENKI A JÓZAN PARASZTI ESZÉT HASZNÁLNÁ, NEM LENNE ENNYI BUGYUTA KÉRDÉS.

2009. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok bizonytalan...vagy mégis?:)


Szerintem is azért van ennyi ilyen jellegű kérdés, mert megerősítést kell az anyukáknak, hogy mindent szuperül csinálnak. Így lesznek a szuper anyukák...

2009. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

Na ÉN vagyok a krumplis!!!!

A védőnőm a drága lelkem 1 hetes babámnak 4200g-al született nem volt sárga cukros vizet ajánlott hogy ittasak vele 1 hét múlva pedig limonádét adjak neki. Mindenki azt mondta hülye vagyok nehogy már rá hallgassak hogy cukros vizet adok. Nem adtam! Mentünk 1 hónaposan hozzá kérdezte adom neki a cukros vizet én őszintén mondtam nem nem adom. Kiakadt! Hogy én ne hallgassak senkire csak rá! Beállított hozzánk szó nélkül közölte 2 hónapos adhatok neki gyümölcsöt almát barackot banánt stb. 3 hónapos a babám most már szerinte adhatok zöldséget. Na ennyit a segítségről! Ja és a gyerekorvos is egyet fúj vele. Egy hete adok neki gyümit üvegeset. Ízlik neki főleg a sütőtök de a baracktól valami piros foltok jöttek ki én úgy látom. Ha ide se fordulhatok akkor hova?! Van védőnő akitől lehet kérdést feltenni azt hiszem oda fogok írni. Mert a szemétkedésből elegem van. Elég nekem ez az agybeteg védőnő!!!

2009. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
77%
ja és az almát példának írtam! Gondoltam hogy majd ki tapasztalom mi tetszik neki!! Ennyire hülyének nem kell nézni! Arra voltam kíváncsi hogy a krumplit is kóstoltassam meg vele vagy már keverve adjam!
2009. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
83%
Nademá' bocs! Aki balfék, és hülye kérdéseket tesz fel, az had tegye! Aki akar, válaszol, aki nem, meg átugorja. Vagy akkor minek járjunk ide? Egymás s..gét nyalni? Jaj! A ti babátok is olyan édes, aranyos? Nálatok is minden rendben van? Igen, mi is kakiltunk ma. Had bizonytalankodjon már mindenki! Majd ha lesz gyereked, te is megtudod! Amúgy meg, ha már itt van a lehetőség, és pláne, hogy anonim módon megy!
2009. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%

Mert ha egy nő szül lebutul? Ezért is nem kell a munkáltatóknak?

:)

2009. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Látom egy kicsit felkavartam az indulatokat...

Nekem az a véleményem, hogy egy felelős szülőnek tudnia kell döntéseket hozni.

2009. jún. 26. 19:45
 20/36 anonim ***** válasza:
66%
Hát ne haragudj, de felelősen döntést hozni, meg azt megkérdezni, hogy kéket kakilt a gyerekem, szerintetek mi lehet, azért nem ugyanaz! Nem érzem magam anyai önbizalomban és magabiztosságban szegénynek, de miért is ne kérdezhetnék itt akármit is? Te, akinek saját bevallásod szerint mincs még babád, azt gondolod, hogy máshol nem kérdez az ember hülyeségeket. Csak nem mindenkinek van olyan ember a környezetében, akitől lehet. Az utolsó mondatod viszont az első mondat első felének ismeretében egy kicsit bosszantó!
2009. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!