Ha nem tudja ki az apa?

Figyelt kérdés
Nem érint ez a kérdés csak nagyon kíváncsi vagyok :) Hülye kérdés de mi van akkor ha az anyuka nem tudja kitől van a gyereke? Ha kérdezik hogy mi az apa neve akkor mit írnak a papírra? ismeretlen vagy mit? Ilyenkor autómatice az anyuka nevét kapja a gyerek?

2012. ápr. 14. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az anya nevét kapja és a papírra a kitalált nevet írnak.
2012. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
-a*
2012. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
elég durva ha egy anyuka nem tudja, ki a gyereke apja...
2012. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Pont a múlt órámon volt téma az ilyesmi. Ebben az esetben kitalált nevet írnak a papírra, hogy később ne származzon problémája ebből a gyereknek.
2012. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az oviba van egy anyuka aki nem tudja ki a gyereke apja ... érdekelt hogy is van ez de nem kérdezhetem meg csak úgy tőle... :D ja és köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 14. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy VALÓBAN nem tudja.Lehet,hogy a körülmények miatt választotta ezt(pl.ő gyereket akart,a párja nem,de nem varrja a nyakába,vagy nem volt állandó partnere,ám gyereket akart,stb.)
2012. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem volt neki senkije még soha csak össze feküdt egy csomó pasival egymás után mert olyan a munkahelye hogy ezt " össze tudták hozni"... ezt a 2barátnőjétől" tudom... mondjuk az meg milyen barát aki ezt híreszteli fűnek fának de ez megint más téma...
2012. ápr. 14. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyerek 3 eves koraig nem irnak be semmit es addig, ha az anyuka ugy dont, elvileg barkit beirnak apanak. Ha a gyerek betolti a 3 evet es nem kerult a papirra apa, akkor a gyamhivatal az anya legkozelebbi ferfi felmenoagi rokonanak a nevet irja be, de fiktiv szuletesi adatokkal. Nalunk legalabbis igy volt. Apa lelepett, mikor megtudta, hogy terhes lettem. Gyamhivatal kerdezte apa adatait, de en nem adtam meg, pedig tudtam, igy kiallitottak egy papirt, hogy 3 eves koraig "nyitva hagyom az apakerdest", utana meg fiktiv apat irnak be, ha addig nem tortenik e teren valtozas.
2012. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Az en vezeteknevemet kapta.
2012. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!