Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ennyi felelőtlen szülő?

Miért van ennyi felelőtlen szülő?

Figyelt kérdés

3 hete volt az óvodánkban a gyereknapi nyílt nap. Mivel a nagyobbik lányom ovis, így vittem a kicsit is... Már jó ideje ott voltunk, amikor hallom néhány anyukától, hogy "hát, még nem jöhetett volna a gyerekem, dehát annyira kérte...". Mint kiderült bárányhimlősök voltak. :S:S @&@Đ&@@&#]@[đ#@#&@

Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek? Persze tegnap ki is pettyesedett a kisebbik lányom, és mivel pont olyan korban van, szépen el is dörzsölt már 2 hólyagot az arcán, hiába adom a Fenistilt, hiába használom a mentolos hintőport...

Más óvodákban is így működnek a dolgok, vagy ez csak nálunk elképzelhető?


2009. jún. 15. 15:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De, fertőz a megjelenés után is! Egészen addig, amíg az összes be nem szárad, legalábbis én így tudom.
2009. jún. 15. 18:46
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaza van a kérdezőnek fertőz, és az érdekes, hogy az én kisbabám tavaly amikor megszületett, akkor koraszülött volt, és átszállították egy másik kórházba, és a férjem látogatta minden nap, puszilgatta felelőtlenül a koraszülött osztályon, de senki nem szólt rá, hogy ne tegye.Én egy másik kórházban feküdtem, mert szülési komplikációk voltak, nem tudtak átszállítani az állapotom miatt a lányomhoz a koraszülött kórházba.Szóval amikor hazajöttünk a kórházból a férjem bárányhimlős lett, de már 5 nappal előtte levert volt azt hitte, hogy afáradtság miatt, mert egész nap a betegágyam mellett virrasztott.Szóval a lányom nem kapta el, pedig már vagy 5 napja lappangott benne.de mikor kiderült, mert kiütéses lett a férjem, akkor azonnal karantén(anyjához költözött), amikor hazajöttünk a babával a kórházból.Nem cidriztünk.Szerencsére nem kapta el a lappangási időben, de egy koraszülöttre nagyon veszélyes lett volna ha elkapja.Amikor eltüntek a foltjai, akkor még egy hétig maszkot is hordott a biztonság kedvéért.Másik, meg hogy férjem soha nem beteg, érdekes, hogy pont most kapta el épp a kórházban ahol szültem, ott szedte össze a bárányhimlőt.Mi dupla óvatosak voltunk a baba miatt.
2009. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Most mi is kicsit átszervezhetjük az életünket, mert együtt lakunk a húgommal, aki 10-re volt kiírva szülni. Így most kénytelenek lesznek egy félig-kész lakásba hazahozni a babát, hogy nehogy elkapja. Bár állítólag pici rá az esély.
2009. jún. 15. 23:07
 14/14 anonim ***** válasza:
#4 Miért kellene elkapni a bárányhimlőt? 15 éves vagyok és még soha nem voltam bárányhimlős, köszönöm szépen jól vagyok és elég erős az immunrendszerem.
2023. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!