Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen felelőtlen némely...

Miért ilyen felelőtlen némely szülő?

Figyelt kérdés

Hatalmas terepjáróban ül a család, anyuka az anyósülésen, az egy év körüli gyereke meg az ölében, nem a gyerekülésben...

Miért jó ez???


2010. febr. 19. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért ül ott a gyerek mert az "okos szülei" azt hiszik biztonságban van a nagy dög autóban. Ha a gyerek kirepülne a szélvédő akkor meg sírna a szájuk. Én az ilyeneket úgy megbüntetném de ezeket soha nem kapják el ha meg igen tuti vannak kapcsolatai és megússza egy kis szóbeli "büntetéssel".

2010. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember azt hiszi, hogy a rendőrök miatt kell a gyerekülés, sebességhatár, biztonsági öv... pedig nem!!
2010. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
mert nincs agyuk. a férjemnek bmw terepjárója van, elég nagy monstrum. mégis mindig bekötjük magunkat abban is, ő szokta mondani, hogy "EZ a kaszni megvéd, de csak akkor, ha BENNE MARADSZ". és persze, ha magamat bekötöm, akkor 1értelmű, hogy a gyereket is, őt pedig ugye csak a gyerekülésban tudom...ez a dolog különben általános érvényű...ülhetsz egy páncélkocsiban is, ha kiesel belőle, onnantól igazán mindegy, hogy 1 mp-el azelőtt miben ültél...sosem lennék ilyen felelőtlen. meg a férjem sem, hogy engedje...
2010. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

No igen, gondolom ha megállítaná őket a rendőr, nevetve kicsengetnék a büntetést, aztán mennének tovább.

Én azt sem értem, amikor azért nem teszik bele a gyerekülésbe a gyereket, Vagy ha bele is ültetik, de nem csatolják be, mert "csak ide megyünk két saroknyira".

Az ilyen emberek tényleg csak abból tanulnának, ha tragédia történne velük??? Nem kívánok ilyet senkinek, pláne nem szerencsétlen ártatlan gyereknek, de jó lenne, ha észhez térnének az ilyenek.

Mondjuk nem ártana végignézniük néhány töréstesztes videót...

2010. febr. 19. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem szeret az ülésben ülni, sír." Ez volt a válasz ismerősnek, amikor megkérdeztem, hogy miért anya kezében van a gyerek menet közben. Nyeltem kettőt és csak annyit mondtam, inkább ő sírjon, mint te, mert baja lett a gyereknek.

Teljesen egyetértek a bmw-s apukával, lehet a legújabb, 85 légzsákos autód, ha kirepülsz belőle kakit sem ér!

2010. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Hát nekem bömbölhetne bármennyire is a gyerek az ülésben, ebben a dologban tuti nem engednék.

Meg nem is értem, ha egy gyereket mindig csak gyerekülésbe ültetnek, a legelső pillanattól fogva, akkor megszokja, és eszébe sem jut, hogy máshogy is lehet ülni. Legfeljebb ha nagyon kényelmetlen az ülés, akkor le kell cserélni. De ennek elkerülésére javasolják, hogy csak úgy vegyen ülést a szülő, hogy a gyerek is kipróbálja.


Eszméletlen milyen ostoba emberek léteznek a Földön.

2010. febr. 19. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Vannak "érdekes" felfogású emberek! Én csak egyx vettem ölbe a lányom, mikor beteg volt és mennünk kellett a korházba. Szegénykém olyan rosszul volt és annyira sírt, hogy fognom kellett. Persze ez 1x-i eset. Mindig bekötöm, mert tudom mi a biztonságos és inkább az ő érdekét nézem.
2010. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
13:24-es! hát tőlem is üvölthetne, amennyire akar...tényleg inkább ő sírjon a gyerekülésben, mint én a kórház folyosóján...
2010. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták!
2010. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék írni pár balesetet a munkámból kifolyólag,amikor a biztonsági öv hiánya miatt haltak meg emberek,és gyerekek. Mert csak a szomszéd faluba mentek át,vagy csak a közeli boltba....Volt h itt egy anyukával összevesztem ,mert nem értette meg,h a gyereknek a gyerekülésbe a helye,és már kisebb ütközénél,nagyobb fékezésnél se tudja megtartani a kezébe. Az anyuka ugy gondolta h a gyerekülés árt a gyermek egészségének...
2010. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!