Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ennyi felelőtlen szülő?

Miért van ennyi felelőtlen szülő?

Figyelt kérdés

3 hete volt az óvodánkban a gyereknapi nyílt nap. Mivel a nagyobbik lányom ovis, így vittem a kicsit is... Már jó ideje ott voltunk, amikor hallom néhány anyukától, hogy "hát, még nem jöhetett volna a gyerekem, dehát annyira kérte...". Mint kiderült bárányhimlősök voltak. :S:S @&@Đ&@@&#]@[đ#@#&@

Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek? Persze tegnap ki is pettyesedett a kisebbik lányom, és mivel pont olyan korban van, szépen el is dörzsölt már 2 hólyagot az arcán, hiába adom a Fenistilt, hiába használom a mentolos hintőport...

Más óvodákban is így működnek a dolgok, vagy ez csak nálunk elképzelhető?


2009. jún. 15. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok felelőtlen ......... inkább nem káromkodnék most, de tudnék az ilyenekre!
2009. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a hétköznapokon is így van.

És én meg csodálkozom ralyta,hogy mindig itthon maradunk betegen,mert én már ha köhög nem viszem.

2009. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, ez az. Én sem viszem be az oviba betegen. Főleg nem bárányhimlősen. :S Fel tudnék robbanni mérgemben.
2009. jún. 15. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Felelőtlenek, igaz, de jobb hogy elkaptátok. Minél kisebb korban kapja el , annál könnyebbb lefolyású. És csak erősödik ezzel. Úgyis nyár van, most jókor kapta el.

Át kell esni a gyerekbetegségeken!

2009. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom én azt, nem is azzal van a bajom. Hanem azzal, hogy ÍGY kell elkapni. Nem véletlenül, hanem mások hülyesége által.
2009. jún. 15. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van amugy, teljes mertekben, de elsosorban nem Veletek szemben volt felelotlen a gyerek edesanyja, hanem a sajat gyerekevel szemben. tudniilik, a himlo miutan "kivert" mar nem fertoz tovabb, csak az azt megelozo 1-2 hetben. viszont a sajat gyerekenek okozhat par kellemetlenseget, esetleg komplikaciokat a kesobbiekben.

Amugy gondolj arra, jobb ha most gyerekkorban lejartatja, nekem volt baratnom aki 19 evesen viselte el a himlot oriasi lazzal, hanyassal, hasmenessel, kisebb-nagyobb komplikaciokkal. most kellemetlen, de jobb hosszutavon.


gyogyulast:)

2009. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el neki türelmesen, miért nem szabad elkaparni! Hogy milyen csúnya lesz, és milyen fontos. Meg fogja érteni.Mondogasd hogy milye ügyes nagylány, nem vakarja.

Szép akar lenni menyasszonynak.

Álmában meg húzz rá kesztyűt!

2009. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:S Köszi a jó tanácsokat. Amúgy én meg 22 évesen lettem bárányhimlős, és én adtam át a nagyobbik lányomnak... Akkor meg az orvosi rendelőben kaptuk el.
2009. jún. 15. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bocs az offért, de a bárányhimlő a két hetes lappangási időben fertőz, miután kijött, már nem.A lányom 3 hét betegség után mehetett oviba, előtte bementünk szólni, az egyik kisfiú állig lógó takonnyal,jött köszönni, hogy sziiiijjja :(Én is baromi mérges voltam.Akkor még nem is beszéltem a fejtetűről.....
2009. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
ennél már csak az a felháborítóbb mikor szólnak az oviban hogy ne menjen a gyerek mert náthás,de az aki bevitte az oviba a bacit az továbbra is gond nélkül járhat...nem értem én ezt, az ovónők nem látnak a szemüktől!?
2009. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!