Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldolgozni ezt a...

Hogy tudnám feldolgozni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hós kisfiam, és jelenleg a kistesó a pocakban.

Férjem elhagy minket. Nem tetszik neki, hogy segíteni, egyáltalán valamit tenni kell itthon a döglésen, tévézésen kívül.


2009. jún. 14. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit konkrétabban mire gondolsz? Külső segítséget honnan kaphatsz? Te mit gondolsz, mi segíthetne neked ebben a nagyon nehéz helyzetben?
2009. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
ne haragudj, de gratulálok a párválasztásodhoz.
2009. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezért hagy el??? Hát az ilyen hálátlan szívtelen dög menjen is a pics...ba!!! Nem lennék a hejedbe,de lehet hogy jobb is, hogy elmegy,de akkor minek még egy gyerek, nem vetted észre hogy nem egy jó társ és apa??? Ha nem változik meg és visssza akar kéreckedni mert meggondolta magát én elküldeném melegebb éghajlatra. Van segítséged, Szüleid? Tesód?
2009. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenek a férfiak,az én párom se csinál sokmindent itthon,de hát ez a mi dolgunk,igy nem is várok el töle semmit,ő egésznap dolgozik!Én egésznap itthon robotolok,ő ha hazajön munkából akkor csak döglik! :(
2009. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Bocsánat, de tényleg csak ez az oka annak, hogy elhagy titeket? Alkalmas arra, hogy kétgyerekes apa legyen? Vagy már az első babónál is furán viselkedett?
2009. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem ugyanilyen.sajnos. Ha van segítséged, szüleid, tesód, akkor könnyebb feldolgozni.Örülj a babádnak, tudod, nem szabad, hogy megérezzen bármit is. Ha a férjed döntött, már ne engedd vissza, mert akkor azt hiszi, hogy veled bármit megtehet.Egyébként meg, őszintén, mi fog változni?Ő eddig is csak döglött, minden meló rád maradt, akkor ha elmegy, gyakorlatilag csak jobb lehet, mert legalább rá nem kell cselédkedned.Hasonló helyzetben vagyok, megértelek, és kitartást kívánok!
2009. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom valaki nagyon ráér pontozgatni...

Na mindegy, nem én vagyok, mielőtt megszóltok:)


Igazából én adtam ki az útját, mert elegem lett abból hogy semmit nem csinál. Már október óta nemis dolgozik, és hát itthon is csak tesped.

Csak egy nyűg a nyakamon, még utána is én pakolok, én robotolok. Pihenni abszolút nem tudok, és ebből elegem lett.

Ő pedig kijelentette, hogy márpedig itt aztán biztos nem fog semmit csinálni, és nem érdekli, hogy kinek mi a véleménye erről:S

2009. jún. 15. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, nem szabad visszatartani...de vissza se szabad engedni!
2009. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért bátor vagy,h a 2.babát is vállaltad...gondolom nem egyik napról a másikra lett ilyen a férjed.Azzal foglalkozz,h felépítsed az életeteket,ha kell a szülők,testvérek,barátok segítségével.És koncentrálj a kisfiadra és a pocaklakóra.Meglátod,azon kapod majd magad,h a legkevésbé se az exed jár a fejedben...
2009. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszéljétek meg, ez nem kellemes helyzet! Én kiadnám az útját! Nem szégyelli magát a férjed?! Nem semmi gondolkodás, lassan 2 gyereke lesz! Én semmit nem pakolnék utána. Koncentrálj a gyerekekre, hogy ők ne szenvedjenek hiányt semmiben, de próbáld megőrizni a nyugalmadat!
2009. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!