Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma nagyon kiakadtam a nagyszül...

Ma nagyon kiakadtam a nagyszülőkre, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy itthon élek velük,1éves a fiam.

(ŐK erőltették hogy költözzek vissza, ne albérletbe menjek)

Nosédesanyámnak megszűnt a munkahelye, nem talált másikat mivel nyugdíj előttál, mindenhonnan elküldték.

Pénzből így nem jönnek ki,elmentem dolgozni (2napotmelózok,2napot itthon vagyok) Az összes pénzt nekik adom, nekem 20ezer marad +csp+gyes, ebből az én és a gyermek minden szükségletét állom.(étel, ruha, utazás, adok+a villanyba vízbe)

Fiam nagyon hisztis, ha velem van 2perc hiszti és rájön nem megy vele semmire, ilyenkor hagyni szoktam had sírjon pár percet, mindig be is fejezi.

Megbírom különböztetni a hisztit és a sírást)

Mai történések: fiam ki akart menni az utcára, amit én nem hagyok neki, ami egyértelmű, ne szokja meg hogy az szabad...nagy az udvar itt sétálgathatunk, de az utca csak anyával,mikor sétálni megyünk.Na kisfiam az ajtóba sírt,erre kijött a papa és rámszólt hogy nem zavar hogy sír a gyerek az egész utca hallja, mondom erre hisztizik, hagyd félpercen belül befejezi, elkezdett ordítani hogy vegyem fel, odamentem megfogtam a kezét és felállítottam.

Erre rám ordít hogy bántom a gyereket úgy felemeltem hog a lábai az égbe lógtam majd kitéptem a kezét, )na ez nem így volt, csak segítettem neki felállni, hogy jöjjön velem...

Mondtam neki hogy állítson magán, mert ez így nem járja,sok mindent lehet rám mondani de hogy bántom a gyereket azt nem!

NAgyon megbántott, mire édesanyám közölte hogy ők csak segítenek nekem,ő vigyáz a gyerekre mikor dolgozom.

Úgy hogy fogjam be. Mondtam hogy azért dolgozok hogy nekik pénzük legyen, nekem abból1ft sem marad.

Majd sírva fakadt és közölte hogy sz*r anya vagyok.

Mondom jó akkor többé nem kell vigyázni a gyerekre elköltözünk, mosteste már sírva jött át hogy ne menjek sehová.

Nem értem szerintem minden anya felkapná ezen a vizet, bántom a gyereket, ez a mondat bántott nagyon. Életembe kezet nem emelnék rá.. Kritizálja a nevelési módszeremet azt lenyelem,meg fogadom a tanácsot...


2012. márc. 18. 19:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
15hósbocsi,nekem még mindig 1éves:)
2012. márc. 18. 19:27
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Szerintem igazad van. És költözz el mihamarabb. ÍGy tönkre fogsz menni.

2012. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Előre is mindenkinek köszönöm a véleményét,akármi is az.

Bocsi hogy tele van hibával,de még mindig dúl bennem az ideg

2012. márc. 18. 19:29
 4/19 anonim ***** válasza:

Én két 3 havonta szoktam hazamenni 1 hétre. Nálunk is vannak összetűzések, én is megkapom néha hogy rosszul nevelem a gyereket, na mondom akkor neveld míg itt vagyunk, nem bírnak vele néha, akkor megkapom hogy hamarabb kellett volna elkezdeni a nevelést... Fél perc múlva a lányom oda megy hogy Bocsánat Mama, meg csókokgatja a Mamit, és akkor meg azt mondja Anyu ez a világ legdrágább unokája...


Szerintem mindenhol vannak konfliktusok, meg kell beszélni.

2012. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igazad van. Jogosan érzed magad szarul, illetve minek szólnak bele? Az a TE dolgod, hogyan neveled a saját gyerekedet.

Azt nem mondom, hogy költözz el minél hamarabb, de beszélj velük, a szüleiddel.

Mi is apósommal élünk, az elején voltak hasonló problémák, de konkrétan még nem mondta, hogy szar anya lennék.

21hkm

2012. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek szar napja volt. Oldjátok meg közösen, segítsetek egymásnak. AZért te sem élnél nagy lábon albérletben a gyesből.
2012. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyszülőkkel vagy a szülőkkel együtt élni felnőtt korban már nem egészséges, mert mindig konfliktusok lesznek, én is alig vártam már hogy elköltözzek. De nem azért, mert nem szeretem őket, hanem mert egyre inkább anyáskodni akartak felettem és ezt nagyon nem bírtam már. Még a távolból telefonon keresztül is szoktak ellenőrizgetni meg ilyenek, és ez is idegesítő, nemhogy még egy fedél alatt élni tovább velük!

És így meg, hogy neked meg gyereked is van, akkor az még durvább! Szerintem költözz el amint tudsz, és mondd meg nekik hogy nem azért teszed, mert haragszol rájuk vagy valami, csak szeretnéd most már a saját életedet élni!

Természetesen neked volt igazad.

2012. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha most nem változtatsz (költözöl el), 2-3 napig talán minden jó lesz, aztán újra kezdődik előlről minden. Újra bele fognak szólni, újra jönnek a veszekedések.. Te már nem vagy kislány, van egy gyermeked, akinek TE vagy az anyja.

Ha fenn tudod magatokat tartani egy albérletben, fogd a pakkod és költözz el. Lehet, hogy megsértődnek a szüleid, de hosszú távon jobb a béke!


OFF: apukával mi van? tartásdíjat nem fizet?

2012. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Apuka lelépett elég szépen..

Volt gyerekelhelyezés, 15hónap alatt eddig 3szor fizetett....

2012. márc. 18. 20:00
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, nagyon jogosan. Minek szól bele mindenki? Én is kiakadnék. A gyerek meg sírással akarja elérni a dolgokat, nem szabad neki mindig engedni, ezt nem tudja a papa? Vagy fél, hogy őket szólják meg, hogy biztos nem törődik senki a gyerekkel, azért bőg? Most komolyan, sírás nélkül nem nő föl egészséges gyerek. Én gyorsan lépnék, ha lehet. Mindenkinek jobb lenne így.
2012. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!