Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Plázába, egy olyan üzletbe,...

Plázába, egy olyan üzletbe, ahol összesen 2 alkalmazott van, való eladónak egy kisgyerekes anyuka?

Figyelt kérdés
Nem gonoszságból, de ti, anyukák hogyan látjátok? Fair a másik dolgozóval szemben? Úgy értem itt bármi van, csak őt lehet/kell majd ugrasztani, nincs az, hogy körbetelefonálás és valaki csak ráér az ötből. Nem csak az anyuka betegsége esetén, hanem ha a gyerek beteg is, kizárólagosan ő mozgósítható. Bármi dolga/programja van, ha reggelre hasmenése lesz a gyereknek, vagy bármi, neki ugrania kell.
2012. márc. 2. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ezt a főnöknek kell eldöntenie szerintem, hogy alkalmazza-e az anyukát ilyen feltételek mellett vagy sem.

Ha nem takargatja az anyuka a helyzetet, akkor onnantól nem az ő döntése.

2012. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezért nem mentem üzletbe eladónak,mert ketten lettünk volna,vasárnap is délig nyitva kell lenni,fiam 2,5 éves ,lényeg nem akartam kiszúrni a kolleganövel,egyszer kétszer kisegít bejönne helyettem de nem várhatom el töle,hogy ahányszor gond van a gyerekkel ö ugorjon.
2012. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
felvesz dolgozni de a gyereket oldjam meg,munkaidö 8-4 s ott kell lenni.
2012. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Itt napi 10 óráról van, vasárnap is 8.

Félek, hogy később jönnének elő a problémák, hogy most nincs aki vigyázzon a gyerekre, vagy hogy dehát már 3 napja "nem találkozott" a kisfiával... :S

2012. márc. 2. 10:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén????Ha nekem pénz kell,meg munka,akkor sajnálom de nem érdekel.Velem sem foglalkozik senki,nehogy már azt nézzen másnak mi a jó.Elkezdenék dolgozni,aztán majd meglátnám!
2012. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na, hát ez az. Mi van, ha jön 2 hetet, aztán meg mikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő fütyül, elmegy táppénzre.
2012. márc. 2. 10:53
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, most esett le, hogy Te vagy a főnök. :o)

első

2012. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja te vagy a főnök????Ez esetben én nem venném fel,csak ha igéretet tesz,hogy van aki vigyázzon a gyerekre ha beteg (én pl meg tudnám oldani és sokan mások is)
2012. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Erre való a próbaidő. Ha nem tudja megoldani, az kiderül azalatt.
2012. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
MIért ne?Én is anyuka vagyok.Tudnám kire bízni a kisfiamat,de nem vesznek fel.Pedig én még fiatal is vagyok.(sok helyen a korba is belekötnek)E.
2012. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!