Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinél nincsenek kezdeti...

Ha valakinél nincsenek kezdeti rosszullétek, akkor csak úgy jön rá, hogy babája van, hogy nem jön meg a havija? Vagy azt lehet érezni? (Már hogy megfogant a babájuk. )

Figyelt kérdés
Köszi a választ, mindenkinek!
2009. jún. 7. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon sok olyan van, akinek kizárólag a mensi elmaradása jelzi, hogy baba van, semmi más.

nekem nem így volt. nem voltak rosszulléteim, voltak tüneteim, amik mensi is utalhatnak, de éreztem, hogy itt baba van :)

Mind a kétszer!


11hkm

2009. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az jelezte, hogy nem jött meg. Semmi tünetem nem volt. Se mellfeszülés, se hányinger, semmi. Eleinte azt hittem, hogy valami baj van. Annyi tünetem volt végül az egész terhesség alatt, hogy egy idő után rugdosni kezdett, meg vizesedett a lábam úgy a harmadik hónaptól. Szerencsésnek mondhatom magam azt hiszem. Kíváncsi leszek, hogy a második babánál is így lesz e.
2009. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor kezdtem gyanakodni, amikor nem jött meg. Ráadásul én nem is számítottam terhességre, és világ életemben olyan szétszórt voltam, hogy azt se tudtam pontosan, hogy mikor kell megjönnie :) Csak felfigyeltem, hogy már bizony régen jött meg. Ezen kívül az egyetlen változás az volt, hogy nagyon feszült a mellem. Ja, meg hogy sűrűbben jártam pisilni.
2009. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött meg,semmilyen tünetem nem volt az elején.Aztán kb.2.5 hónapos lehettem és álomkórban szenvedtem kb.1.5 hónapig,olyan szinten,hogy aludnom kellett a kocsiban fél-1 órát munka alatt.Ennyi.
2009. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem volt semmi rosszullétem.egy hetet késett,viszont a melleim rettentően feszültek,és néha szurkált a hasam-mintha megjönne,de valahol éreztem,hogy ez más :-)

nálam az se tünet,hogy sokat kellett pisilnem,mert alapból sokat járok.-és 2hónapos kortól állandóan csak aludtam volna,és nagyon fejlett lett a szaglásom.

mellesleg 6hetesen mentem orvoshoz :-)

2009. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno csütörtökön kellett volna megjönnie, de nem jött. Sehogyse jutottam el terhestesztért, így csak vasárnap tudtam tesztelni, akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Nagyon nagyon fáradt voltam azon a héten, állva el tudtam volna aludni, de a frontra fogtam. Nem számítottam rá, hogy terhes vagyok, mert rögtön első próbálkozásra sikerült az esküvő után, és valahogy azt hittem, hogy több hónap lesz, mire teherbe esek. Szóval amikor megjelent a második csík, kb egy másodperc múlva, el se hittem :) :)
2009. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!