Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 7 hetesen...

Normális, hogy 7 hetesen nincsenek reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
Ha nem maradt volna ki a menszeszem, és 1 hete nem láttam volna a petezsákban az embriot, akkor tuti nem tudnám, hogy terhes vagyok. Jól vagyok, talán túl jól. Normális ez? Kicsit aggódok is, mi van, ha spontán vetélésem volt, és már üres a petezsák?
2008. dec. 11. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétele a terhességnek a reggeli rosszullét, ne izgulj! Inkább örülj, hogy nem vagy rosszul.

Egyébként meg, ami késik, nem múlik! Fogod te még visszasírni a tünetmentes időszakot! :))

2008. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha idáig sem volt rosszullét akkor ne aggódj nincs semmi baj! Van aki az egész terhességet tök jól viseli és van aki szenved a rosszullétektől. Lehet semmi tüneted nem lesz, nincs ezzel semmi baj, sőt örülj neki:)
2008. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ketteske ***** válasza:

Szia! Én is ezen aggódtam, de aztán rájöttem, hogy inkább örülnöm kéne. Nekem sincs tünetem, tök jól vagyok. Szerintem te is megúszod, és később sem leszel rosszul.

Boldog babavárást.

12 hetes kismami

2008. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy nincs gond, csak egyszerűen szerencsés vagyok :D

Jó babavárást!

2008. dec. 11. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
bizony,szerencsés vagy. Én 10hetes voltam amikor véletlen kiderült hogy terhes vagyok.Nekem még mensim is volt...Szóval ha akkornap nem tudom meg tök véletlenül hogy baba lesz,akkor most csak azon tudnám hogy terhes vagyok,hogy van egy nagy pocim:)
2008. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!!!Hogy jöttél rá, hogy terhes vagy. Én tettem fel a Bemesélem magamnak, hogy terhes vagyok kérdést és érdekel, hogy tudtad meg a babát?


Kérdező: barátnőm ugyanígy volt.Semmi rosszullét.9 hónap alatt annyi tünete volt, hogy a vége felé fáradékonyabb lett, aztán meg kibújt belőle egy picibaba.Szerintem is örülj,m ert nagyon szerencsés vagy.

2008. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én irtam hogy 10hetesen vettem észre.Az egész egy szerdai este volt.Váratlanul,iszonyatosan begörcsöltem,aztán ment a hasam,de annyira fájt hogy sirtam,és össze görnyedtem.(szörnyű volt).Nagyon megijedtem,és másnap reggel elmentem a házidokimhoz,aki mindent rendben talált,mondván hogy "elrontottam" a gyomrom.(szép kis elrontás:)Rá egy hétre elmentem egy rutin vizsgálatra a nógyógyászhoz, (mert fél évente járok),és ez is olyan rutin kivizsgálásnak indult.Aztán miközben "könyökig" bennem volt a doki,kérdezi hogy szeretnék e babát? Hát mondom idővel majd szeretnék,de nem MOST! (egyáltalán nem akartunk babát). És kérdezi hogy örülnék e neki...stb. A végén ki mondott annyit,hogy most azonnal átküld a szomszéd terembe,hogy egy hasi ultrahangot csináljanak,mert nagy valószinű anya leszek.Én ott helyben elkezdtem könnyezni.Akkor nem tudtam hogy az örömtől,vagy a bánattól sirok.Ma már tudom:) És a csajszi alig érintette rá a hasamra az ultrahangnak a valamilyét,egyből mondta hogy "igen terhes".És a kezembe nyomott egy képet,ahol kivehető volt a babaformája.És akkor mondta hogy "ön bizonyára 10hetes terhes".És én csak kapkodtam a levegőt,mert nem volt tünetetem,senkinek nem tünt fel,még nekem se.A mensim kéthónapig volt meg.Majd a harmadik hónapban volt meg 5napig,de akkor csak barnáztam,utána már elmúlt.Hát igy történt:) Fura nem? A kicsi fiam nem akarta tudani velünk,legfőképp velem,hogy úton van:) Még most is beleborzongok,és tisztán hallom amikor az orvos mondta!!:D
2008. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még annyit hozzá tennék,hogy én még tabit is szedtem,csak hát egy szem kimaradt,és az az egy szem hiánya most itt növekszik a pocimban:)
2008. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!