Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kismama hisz a homeopát...

Minden kismama hisz a homeopátiában?

Figyelt kérdés
Cikinek érzem, mert én nem hiszek benne, de a gyerekorvos, a védőnő, a patikus, mindenki lelkessen ajánlja... És az utcabeli kismamik is használják. Nem akarok senkit lebeszélni, de én egyenlőre köszi, nem ezt az utat választom. Sztetek ezzel rosszat teszek a babámnak?
2009. jún. 6. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszek benne.Akár milyen homeós szert használtam eddig eggyik se ért semmit.Lehet valakinél beválik,de nálunk nem.
2009. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszek benne. Első gyereknél próbáltam, nem tapasztaltam semmit. 3 gyerek van.
2009. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tehát nem vagyok csodabogár. És Titeket nem szekálnak állandóan?
2009. jún. 6. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, amit kipróbáltam, de nem győzött meg egyértelműen. Én először inkább a bevett módszerekhez folyamodok, ha azok nem segítenek, akkor próbálkozom csak más, alternatív módszerekkel.
2009. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Magamon még kipróbálok 1-2 gyógynövényt,de a gyerekemen nem.A gyereknél a homeo kimerülne a kamilla teánál,de ismerek olyan gyereket,aki még a kamillára is allergiás...

Lehet elítéltek,lepontoztok,de inkább a hagyományos gyógyszert adnám neki,mivel nem tudom milyen reakciót váltana ki a testéből a homeós bogyó v. növény.

2009. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! én sem vagyok homeo-párti. pontosabban úgy gondolom, nem lehet mindenre ez a megoldás.

szülésre készülve én is kérdeztem a dokit, a szülésznőt, védőnőt, hogy mi a valós tapasztalat.

a szülésznőm azt mondta, ó a bogyóktól sokkal gyorsabban szülnek a nők. gondoltam, nem vesztek semmit, hátha bejön.

14 óra alatt két doboz bogyót etetett meg velem szegény szülésznőm hasztalan. aztán a tejtermelés fokozására is próbálkoztam, sajna nem lett több :(

szóval nem jött be. de lehet, igaza van a szülésznőmnek, ezekben hinni is kell, különben nem működik :)))

2009. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Én sem hiszek teljesen benne.

Nekem se jött be sem az Arnica, sem az Urtica Urens,...

Viszont köhögésre a Stodal szirup igen, a szorulásra szedett bogyó, szenna tea, és a Laevolac szirup is bejött.

Lányomnak a kamilla, citromfű szokott jó lenni.

Szóval nem hiszek benne, h mindegyik jó volna.

Pláne a csodaszerekben. Ami "mindenre jó", az ált. nem használ semmit.

2009. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam magamon is a tejci érdekében,nem vált be,és a babámnál is amikor beteg volt.A hasfájásra a bogyó nem segített neki,viszont a spray amikor meg volt fázva az igen,gyorsabban helyrejött.

Nem mondom hogy hiszek benne,de ha valaki ,orvos ezt ajánlja kipróbálom,mert hátha segít.De ha magamtól kell választanom,inkább hanyagolom.

2009. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem hiszek benne!!!
2009. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor en ellen pelda vagyok.Nekem a babamnak is bejott a viburcol kup,es a chamomilla vulgaris.En a bo verzesemre szedtem a china rubrat.Siker.Most csipomutet elott all a kislanyom,es mar beszereztem a homeos bogyokat.Viszont ha nem megfeleloen van tarolva,illetve hasznalva akkor lottek az egesz cucnak,es tenyleg nem hasznal.
2009. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!