Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen én még egyáltalán...

26 évesen én még egyáltalán nem vágyok gyerekre. Ez baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Valószínű még az a férfi/nő sincs meg, aki szóba jöhetne szülőként. Ha egyszer rátalálsz és felerősödik benned a vágy a gyerek iránt, ráérsz megvalósítani az álmodat.
2009. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem.

Mkiben máskor érik meg ez a dolog.

Volt osztálytársam 18 évesen szülte az első babáját, és csodálatos anya.

Ismerősöm 32 éves, de még nem akar gyereket.

Ha majd késznek érzed rá magad, akkor érdemes belevágni, addig meg ne aggódj emiatt! A Te napod is eljön majd (ha minden igaz)! :)

Amúgy bőven ráérsz még!

Ja, és igen, a partnertől is függ.

Üdv: 7 hós baba anyukája

2009. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy baj! Amikor ennyi idős voltam én sem tudtam volna

magam elképzelni anyaszerepben! Most már betöltöttem a 30-at, és elérkezettnek láttam az időt egy kismanó születésére,akit augusztusra várunk!:)

Ezzel azt akarom mondani,hogy úgyis megérzed ha "itt az idő":)

2009. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én 26 vagyok és van egy 2 éves kislányom. Nem akartam gyereket, becsúszott. Életem legjobb döntése volt megtartani:)
2009. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj,26 évesen még én is azt mondtam,ne legyen gyerek.Aztán eltelt egy pár év és azt mondtam,jöhet a gyerek.Most 30 vagyok és decemberben jön a picurka.Eljön az az idő,mikor te is nagyon szeretnél kisbabát.
2009. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Valoszinuleg meg nem allsz ra keszen, vay az a kapcsolat, amiben vagy nem a maximalis legjobb.

En 24 evesen szakitottam az exemmel, o gyereket aart, de egyebkent nem voltunk egymashoz valok, igy en fenyevekre ereztm magam ettol. A hatamon felallt a szor, amikor rakerdezett. Pedig mar ot eve egyutt voltunk. Rajottem, hogy nem vagyunk egy szinten, szakitottam.

Akkor azt hittem, hogy a kovetkezo ot evben nekem biztosan nem lesz csaladom, nem is kell, elni akarom az eletemet.

Egy honapon belul talalkoztam az igazi parommal, ossze is butoroztunk, fel evvel kesobb leultetett, elmondta, hogy o szeretne, ha tobben lennenk, tolem szeretne gyereket, en pedig ugy orultem ennek az otletnek, hogy majd kiugrottam a borombol. Mire a 25-ot betoltottem mar javaban ott volt a fiam a pocakomban, nemreg multam 26 es mar a kistestveren dolgozunk, mert kis korkulonbseget szeretnenk.

Ha minden jol megy, akkor 27 evesen mar ket gyermekes anyuka, feleseg leszek.

Szoval kicsit valtozott a velemenyem, szinte egyik honaprol a masikra.

Az exem meg nem all velem szoba, vagy ha igen, akkor csak azt hajtogatja, hogy en mekkora hazug vagyok, mert 24 evesen azt mondtam, hogy nem akarok gyereket, egy evvel kesobb meg mar terhes voltam. Nem erti meg, hogy nem azert nem akartam, mert a sajat gyerekkel volt bajom, hanem azert, mert nem voltam olyan emberrel, akinek orommel szultem volna...

Szoval ha csak kesobb lesz, az sem baj, de lehet, hogy mar jovore megvaltozik a velemenyed. Az a fontos, hogy az igazi parodnak szulj szerintem.

2009. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát..köszi a válaszokat...se a párkapcsolat,se az anyagi helyzetem nem áll ég készen egy gyerekre,de még én sem:)
2009. jún. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!