Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 24 évesen nem vágyom még házasságra, gyerekre, összeköltözésre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha a párom nagyon szeretné, de én még nem állok készen, akkor engedjem el, hogy valaki mással mindezt megtehesse?
2010. nov. 19. 23:07
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Én 27 évesen sem vágyom ilyenekre. Ha a párod erőlteti érdemes leülni és megbeszélni, de nem kell mindjárt szakításon gondolkodni.
2010. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem tudom...

Anyám pl pont 24 volt amikor születtem.

Nem értem mi van ma a nőkkel. Sokan 30 éves korban szülnek de ha belegondolsz 50 évesen lesz egy 20 éves lányod ha 30 évesen szülsz.

A mamámnak 50 évesen már unokája volt...:D

Ha nem vágysz rá lehet nem szereted a párod. Gondold át a kapcsolatod.

2010. nov. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúú basszus belegondoltam igaz 22 vagyok de 2 év múlva ilyen kérdés elé állítanának, hát a meleg húgy végig folyna az biztos :D
2010. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja sztem az összecuccolás még belefér onnan meg majd meglátjátok mi lesz tovább ;)
2010. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

"ma 04:45"

Nagyon hülyeséget írtál! A szüleink, nagyszüleink nem csak azért vállaltak hamarabb gyereket, mert jobban szerették a párjukat, rátermettebb nők voltak, hanem mert nem kellett 22-25 éves korukig tanulni ahhoz, hogy a munkavállaláshoz megfelelő papírral rendelkezzenek, ezenkívül SOKKAL könnyebben és olcsóbban jutottak lakáshoz. Ergo: nem volt ekkora felelősség a családalapítás, nem járt vele annyi plusz teher. Ezenkívül sokkal nagyobb volt a társadalmi nyomás is, egy 26-27 éves nő már vénlánynak számított, ami

miatt szégyen illette. Ma sokkal nagyobb felelősség a gyerekvállalás, később állnak munkába a fiatalok, később kezdik el az önálló életüket. Miért lenne az baj, hogy valakinek 50 évesen 20 éves a gyereke??? Hát ha neki úgy volt jó... 24 évesen bőven belefér szerintem, hogy valaki még ne érezze magát érettnek az anyaságra, de ettől még szeresse a párját.

2010. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora barmok vagytok. 24 évesen a francnak se hiányzik még gyerek. Ráérsz 30 évesen szülni
2010. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Igen, manapság már sokkal nehezebb, felelősségteljesebb gyermeket vállalni, lássuk be, az emberek többsége valóban csak nehezen tehetné meg, hogy 30 éves kora előtt (az iskolák elvégzéséig, rendes állásig, normális otthonteremtésig) gyermeket vállaljon.

Bár én most ettől a ténytől függetlenül tettem fel a kérdést, itt a "belső késztetésről" van szó, nem arról, hogy megtehetném-e, vagy sem. És ugyebár nem csak a gyerekvállalásról.

2010. nov. 21. 14:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, valóban eltolódtak a korhatárok. A nemi érés kezdetét illetően, és a családalapítást illetően is. Amúgy lányok, kapjátok össze magatokat, mert "fogyik a magyar" :-)
2010. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!