Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz veletek több gyermekes...

Mi lesz veletek több gyermekes anyukák, ha egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Bocsánat ezért a kérdésért,de én mostanában többször megkaptam ezt. A harmadik babánkat várom,boldog házasságban élünk a férjemmel és szépen elvagyunk. Annyi pénzünk van mindig,amennyi kell. De én rosszul vagyok attól,ha valaki azt kérdezi tőlem,hogy mi lesz velünk akkor,ha véletlen meghalna a férjem és egyedül maradok a 3 gyerekkel. Ti hogy reagáltok erre? Én nem is tudok néha mit mondani.. Hát majd lesz valahogy, de ilyen negatív gondolatokkal nem lehet élni. Bízom abban,hogy együtt fogunk megöregedni és fel tudjuk nevelni a gyerekeinket. Mit szoktatok mondani ilyenkor? Köszönöm,ha válaszoltok.
2012. febr. 1. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem erre nem lehet mit mondani!!!

Nem lehet úgy élni és tervezni bármit is,ha valaki ilyeneken gondolkodik.Szerintem annyit lehet mondani rá,amit írtál..én is bízom benne,hogy együtt fogunk a férjemmel megöregedni és a gyerekeket felneveljük együtt egészségben! Csak pozitívan! :-)

2012. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki kérdez tőled ilyeneket, de hogy nem volt gyerekszobája, az biztos. Magyarán jó nagy bunkó :) Hogy lehet ilyet kérdezni? Jájj.

No, hát én első körben megkérdezném az illetőt, hogy miért veled mi lenne, ha meghalna a párod? Aztán azt is hozzátenném, na velem is. Én is állati szomorú lennék, de nekem lenne három támaszom és célom, hogy miért is kell tovább élnem.

2012. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két gyerekem van szerintem ez egy sza. szemét kérdés másoktól mert szerintem neked és nekem is pont olyan kemény lenne özvegyen gyereket nevelni. Ilyen alapon akkor egy gyereket sem szabad vállalni??? Mert mi lesz ha meghal a férj?

Én még ilyen kérdést nem kaptam de kb. semmi nem lenne nevelgetném őket egyedül és beosztanám a pénzt ami van.

Vagy szereznék egy gazdag pasast.

Ne foglalkozz senkivel!

Jó egészséget!

2012. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám neki, hogy "és szerinted mi lesz akkor, ha most a bordáid között fogod érezni a lábamat, szerinted fájni fog?"

Kb. ennyit lehet mondani az ilyen tapló embernek. A többit úgysem értené meg!

2012. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de ebből a szempontból mindegy 1 gyereke van az embernek, 3 vagy egy sem. Mindenképpen nagyon rossz lenne. Kérdezz vissza ilyenkor. És veled mi lenne, ha meghalna a férjed? Ha egyedül maradsz? Az eszem megáll. Amúgy nagyon tapintatlan dolog, akárki kérdezte tőled. Tőlem egyszer kérdezte meg egy biztosítási ügynök ugyanezt. Meg a férjemtől, mi lesz a családjával, ha maga egyszer nem jön haza? Undorító. Na hát őneki meg végképp semmi köze hozzá.
2012. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár tőlem még nem kérdezték, nekünk van biztosításunk mindkettőnkre betegségre, halálra, rokkantságra, hitelfedezeti biztosítás stb. Persze ezt úgy mondanám, hogy "bár semmi közöd hozzá, de...."

Azt nem kérdezik, mi lesz a férjeddel és a gyerekekkel, ha te meghalsz? Vagy pontosan tudják, hogy melyikőtök mennyit keres és mennyit foglalkozik a gyerekekkel, háztartással?

2012. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élet úgyis ezer gondot ad! Majd, ha a probléma előtt állok, megoldom.

Eszembe jutott egy mese, amit nagyapám mesélt gyerekként: Egy királynak volt egy lánya, eladósorba került a lány. A király vizsgáztatta az udvarlókat. Jött először a nemes ember fia, kérdezi a király, ha lenne egy zsák aranya mire költené. Szép házat vennék, feleségemet ellátnám minden földi jóval, király elutasítja. Jön a második ifjú, ő is hasonló szépeket válaszol, senki nem felel meg a királynak. Nah a parasztlegény is felkerekedik, hogy megkérje a királylányt. A király tőle is megkérdi: Mit tennél ha lenne egy zsák aranyad? A fiú válasza: No apámuram, először legyen itt a zsák arany, aztán majd beszélünk akkor róla! A parasztlegényé lett a királykisasszony! Hát ez pont egy ilyen kérdés! Majd, ha fennáll a helyzet, akkor meg kell oldani! Addig kár ilyenekre fecsérelni a gondolatot!

2012. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésem lenne felháborodottan,hogy: Tán temetni akarja az én Páromat??!! Szégyen gyalázat a másik életében turkálni!! - nagyon meg mondanám az illetőnek! Hihetetlen,hogy egyesek mit gondolnak magukról!- még ha nem is rossz szándék vezérli! Hát nincs az embereknek elég bajuk hogy más életében vájkálnak és tervezik a rosszat???

Hát én nagyon felháborodtam most! - nem rólam van szó,de akkor is nagyon dühít,hogy van ilyen ember a földön!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)


Üdv: 3 lányos

2012. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nyilvan nem halnank meg, megoldanam valahogy, nehez lenne es biztosan nagyon boldogtalan lennek a ferjem hianya miatt. Nem is akarok erre gondolni.


De azt sem tudom, hogy mi lenne, ha mondjuk a jovoheten tobol elveszitenem minket labamat, vagy kezemet, vagy kiderulne, hogy elorehaladott rakom van es max csak ket honapom van hatra.

Pedig: osszessegeben ezekre pont annyi az eselyem, mint a ferjem elvesztesere.

Akkor ezen is kattoghatnek egesz eletemben, aggodhatnek minden percben, nem?

De ha ezek megtortennenek, akkor is aggodnek, ha nem tobb gyermekem lenne, hanem csak egy. Szerintem. Az sem lenne konnyu/konnyebb helyzet.

En a helyedben nem foglalkoznek ezzel, max visszakerdeznek, hogy megis miert kell ilyenre kerdezni? Ok talan ugy ebrednek fel nap, mint nap, hogy ezen gondolkodnak???

2012. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!