Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nyugtassatok meg,...

Anyukák nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen gyűjtögető tipus?

Figyelt kérdés
16hós a fiam, rengeteg kis ruhát kaptunk újan és használtan, illetve vettünk is neki. Van 6-7 nagy dobozzal eltéve és még csak a 86 méretnél tartunk :) Mindenki azzal piszkál, hogy ha nincs pénzünk (sajnos a párom munkanélküli lett) akkor miért nem adom el őket? Sok olyan is van köztük, ami teljesen új, de a 90% tökéletes mert vigyáztam rájuk. Én nem akarom eladni, fiatalok vagyunk mindketten, szeretnénk majd neki kistesót. Ha most eladom, utána vegyem meg megint? Más is van így ?
2012. jan. 24. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nem vagy egyedül.nekem több zsák ruhám van elrakva a fiam után.igaz van olyan ami még nagy neki,mert úgy kaptuk,de akkor is.mi tervezzük a tesót és ha esetleg nem fiú lesz,akkor sem adom el,mert ha az én gyerekemnek nem is de tesóim gyerekeinek majd jók lesznek.
2012. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és nem csak ruhákat hanem mindent elraktam a fiam után.
2012. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok. Lányom 5 hónapos, de már 2 pampers doboz tele van a ruhácskáival. Gondolkodtam, hogy eladom, de nem visz rá a kényszer, pedig én csak gyest kapok, mert még az egyetemi évek alatt teherbeestem. Az pedig nem sok.
2012. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mindent elrakok :-) Van három öcsém és egy hugom, a páromnak is van egy öccse. Ha nekünk nem is lesz második, lesz helye :-)
2012. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na akkor örülök. Én is csak gyest kapok, úgyhogy nálunk is lenne helye :)
2012. jan. 24. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most megembereltem magam, a férjem egyik kollégájának hamarosan érkezik a kisfia, átválogatom a ruhákat, az érzelmi értékkel bírókat elteszem (hátha a 3 nagybácsi valamelyikét végre megszállja az ihlet és családot akarnak), a többit eladom.

Nem látom értelmét az évekig tárolásnak, úgyse bírnám ki, hogy a második babának ne vásárolgassak. :)

2012. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Nálunk ez bejött. Most jön a kistesó, aki szintén fiú és most egy darab ruhát sem kell venni. csak azért vettem néhány darab bodyt, hogy legyen amit kimondottan Ő kapott. :-)
2012. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, ha elrakod. Enni nem kér, és az árak nem lesznek olcsóbbak, később sokkal többért vennéd meg újra, ha most eladnád.
2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha beláthato idön belül lesz testvére tarsd meg ha nem ad el inkább pénz mindig jol jön .
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, lett tesó?😊
2016. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!