Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg légyszi!?

Nyugtassatok meg légyszi!?

Figyelt kérdés
Aggódom, mert a férjem elég károsan él. Rengeteg kávét iszik és erős dohányos. Nem akar leszokni és a gyerek miatti pénzkeresés csak rontott a dolgon. Eddig még benne volt, hogy egészségesen kellene élni de már nincs. Állandóan ideges és még több kávét iszik, cigit szív. Szörnyen sokat! Aggódom, hogy így hamar tönkreteszi magát. Tudom, hogy az élet kiszámíthatatlan, de a gyerekemnek apa kell!!! Nyugtassatok meg légyszi. Ja, beszélni vele képtelenség, közölte hogy nem érdekli, igazam van hogy káros, de ez van és marad is mert neki jó. Kissé érzékeny vagyok mostanság és nem tudok csak a mára gondolni, ezért is uralkodott el rajtam az érzés, hogy ha így folytatja, a gyerekem még kiskorú marad mire egyedül maradok. Légyszi nyugtassatok meg!
2010. jan. 20. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem inkább nyugtasd meg a párodat, hogy minden rendben lesz, jó apa lesz, boldog család lesztek, mert mint írtad rástresszel a babára és az anyagiakra. Így valóban nem fog tudni leszokni és ha még csak te is nyúzod...szerintem csak ront a helyzeten.És ha újra megnyugszik talán a mennyiséget is tudja csökkenteni.Azért azt semmiképpen ne engedd neki hogy a lakásban cigizzen de gondolom úgy sem rátok fújja a füstöt.
2010. jan. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyugtatgatom én de hiába, meg akar teremteni mindent, csak nem veszi észre hogy közben engem kikészit, mert azt nézem, hogy teszi tönkre magát. A pénz mindent megkeserít :(

Nem cigizik a lakásban!

2010. jan. 20. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Vszínű túl nagy a nyomás. Nem tudom, te dolgozol-e? Tudom, nem könnyű. Hogy egy pasit hol lehet megfogni? Gyanítom kevés közös programotok van. Fektessetek több energiát a magánéletbe (főzz másképp, vegyél új alsóneműket, szex, közös fimnézések).
2010. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dohányosok többsége sokáig él, általában az egészségesen élő, evő, tornázó emberek halnak meg rákban 40 évesen.... (környezetemben ez többször beigazolódott).

Kár ezen rágódnod, ha férjed nem változtat. Majd talán ha meglesz a baba, más lesz...

2010. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!