Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem dobtam ki a pénzt az ablakon! Vennétek ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Van egy ütött-kopott babakocsink, amit úgy kaptunk, eddig semmi gond nem is lett volna vele, de egyre nehezebben irányítható és mindemellett nehéz is.

Neten vettem egy másik babakocsit, de felfedeztem több dolgot is, ami nem tetszik benne.

Akinek ilyen van szereti? Vennétek ilyet? Ha igen miért? Ha nem, miért nem?

Nagyon bosszant, hogy talán nem lesz jó és csak kidobtam a pénzt, pedig 2 hónapja teszem félre, hogy meg tudjam venni. :(


[link]


2009. nov. 6. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól választottál, igaz nekem nem ilyen van, de tetszik is és el is olvastam a tulajdonságait :)
2009. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz! :)
2009. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak mi is ilyet vettünk volna! Mert mi aztán TÉNYLEG kidobtuk a pénzt az ablakon....Ez tök jónak tűnik, és drága sem volt!
2009. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vennék ill. hasonló van csak Graco, jó nagy bevásárlókosárral.

Amit nem vettem volna az a mózeskosaras babakocsi.

2009. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A színe nem ilyen, hanem pasztell színű, amivel semmi gondom.

Ami viszont nem tetszik:

- szűk, hason alvó fiam nem tud benne kényelmesen feküdni (bár talán télen rengeteg ruciban nem is baj)

- rövid, vagyis lábtartója nincs, azaz egészen lenn van, nem hosszabítja meg a fekvő felületet

- "fapados", azaz nem bélelt, puha a belseje, hanem kemény

- inkább jó időre való, ha beleteszek még egy takarót, akkor végképp szűk lesz, a lábzsák tényleg csak a lábát védi, más babakocsikon láttam, hogy egész a kupola aljáig ér...

Ja és olyan furán áll a kupolája, nem túl merev, félek egy nagyobb szél simán lekapja. :(


Szóval ilyen gondjaim vannak.

Ami viszont mellette szól, az a nagy kosár, az állítható tolókar (Apa 196 cm magas) és, hogy pille könnyű.


Megpróbálom megszokni.


Pl ennek magasabb a lábvédője, puhábbnak tűnik belül és masszívabbnak a kupola. :(

[link]

2009. nov. 6. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél bele bundazsákot azt teljesen eltakarja a picit és nem éri úgy a hideg.

A másikkal kapcsolatban nekem Piere Cardin kocsink van/volt.

Már lecseréltük.

Nagyon rossz csak azt ne!!!!!

2009. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!