Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek a férjekn...

Anyukák, szerintetek a férjeknek változik az igényük/elvárásuk a baba óta velünk kapcsolatban? Nem hiányzik vajon nekik a "csaj" korszakunk?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, ez nem egy igénytelen, elhanyagolt nő kétségbeesett kérdése :)), csak kíváncsi vagyok mit gondoltok.


Hiszen -még ha ugyanaz is vagyok, mit ezelőtt-azért a gondolkodásom, hozzáállásom a dolgokhoz egy picikét változott mégiscsak, amióta babám van. Ma reggel eszembe jutott, hogy szegény párom mennyit dolgozik, én is minden gondolatommal a gyerek körül vagyok. Persze a páromat is uygyanúgy ellátom, mint ezelőtt, csak azért most mégiscsak "más emberek" lettünk ezzel a szülőséggel. Nagyon élvezzük amúgy, tegnap mondta a párom, hogy ha tudta volna, hogy ilyen jófej-gyönyörű-okos-szép-ügyes babánk lesz, miért nem csináltuk meg hamarabb?


Néha csúnyán (=türelmetlenül) szólok a páromhoz, picit bűntudatom van emiatt. Ezelőtt lazább voltam, amolyan jófej, vagány feleség. Ehhez szeretnék visszatérni.


Ti miben változtatok a baba után? És szerintetek a férjeteknek mi hiányzik a régi nőciségből? :-)


2012. jan. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek sztem csak az hiányzik,hogy akkor szexeltünk,amikor akartunk:) Meg akkor pihiztünk együtt,amikor csak akartunk:)

Amúgy ez egy normális dolog,hogy kicsit változunk.Természetes,hogy nem vagyunk olyan lazák,hisz ott van(nak) a gyerek(ek),akik a Ti felelősséged alá esnek,stb...Néha én is nosztalgiázom,hogy milyen jó volt akkor,ugyanakkor el sem tudom képzelni,hogy ne legyenek meg a gyerekeim!

Egy ikres

2012. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális, hogy változunk, változtunk. De ők is változnak (többnyire).

Én férjemnek nem hiányzik szerintem belőlem semmi. Az elején nem így volt, ideges voltam, feszült, kialvatlan, sokszor veszekedtünk. Aztán magamhoz tértem, normálisan elmondtam a problémáimat, ő is az övét.

Nincs mindig kivasalva a hajam, olykor elfelejtem a lábam leborotválni :D mikor sietek a fürdéssel, de igyekszem nő maradni.


Nem tudom, mennyi idős a gyermeketek, de nekünk 10 hónapos a fiam, és már mondhatni minden olyan köztünk, mint régen, én is visszatértem régi, ahogy te mondod "lazább" önmagamhoz.

2012. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


6 hónapos a kicsi.:)

2012. jan. 19. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk én hiányolom a csaj korszakot néha. A barátnőim közül csak nekem vannak gyermekeim(2éves, 7hetes). Imádom Őket, de néha visszavágyom a 36-38-as ruhákat, a szabadságot. Persze szeretek anyuka lenni, nem adnám ezt az életet semmi pénzért.
2012. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!