Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit okozhat egy babának, ha...

Mit okozhat egy babának, ha kezébe veszi a távirányítót és rágcsáljaííí?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A gombok sérülhetnek, egy erősebb harapástól a nyáklap is sérülhet. Az elemtartó fedlapja is könnyen deformálódhat, amitől nehezebben nyílhat, vagy nem lehet visszazárni.
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A babának nagy baja nem lehet, de azért ne engedd neki legközelebb.
2012. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végeztek egy kutatást, hogy sokkal tisztább egy lakásban a wc ülőke mint a klaviatúra, a távirányító és a mosogatószivacs.

Amióta ezt hallottam, kissé undorkodom ezektől, a szivacsot majdhogynem hetente kidobom, de a többivel nem tudok mit kezdeni, igaz volt, már, hogy letöröltem Domestosos kendővel, de akkor meg azt nyalogatja le a távirányítóról.

A miénket már tönkretette, belecsorgott a nyála, KO! A férjem nagyon dühös volt, egy hiper-szuper távirányító lett totálkáros, ami ráadásul nem is pótolható, csak csillagászati áron.

Amúgy én nem engedem, hogy rágja, szerintem egyáltalán nem tesz jót, de a család örökké széthagyja, a gyerek meg már csak olyan, hogy mindig megtalálja:(

2012. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Na túlzásokba nem kell esni. Domestos-os kendő és egyebek...

Hadd legyen midnenre allergiás, ha felnő és nehogy legyen immunrendszere, mert a végén még nem lesz beteg 3 havonta.

2012. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy régi DVD távirányítónk, amit már nem használunk, azt jó alaposan elmostam, és az övé, azt rágcsálja. Szerintem nem lesz tőle semmi baja.
2012. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ugyanis attól féltem, hogy valami sugárprobléma keletkezhet a kis szervezetébe. A tisztaság a menyemnél minden téren tuti.
2012. jan. 19. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sugárprobléma? Heh? Amikor több az ősanyás aggódás, mint az általános ismeret...
2012. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!