Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik megtudták, hogy meddők,...

Akik megtudták, hogy meddők, hogyan dolgozták fel?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy azok, akik nagyon szertnének/szerettek volna babát, hogy tudták feldolgozni, hogy nem eshetnek teherbe?
2012. jan. 18. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Noha nagyon nehezen néztem szembe a dolgokkal, kénytelen voltam elfogadni. És csodák csodája: amikor elfogadtam a helyzetet így, és teljesen letettem róla, akkor összejött a baba. Nem tudjuk a meddőség okát.
2012. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor Ti szerencsésnek mondhatjátok magatokat. Én is hasonlóban reménykedek, hogy hátha véletlenül mégis összejön, de valahogy a remény is kezd kihalni belőlem.

Köszönöm a választ.

2012. jan. 18. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondták az orvosok,hogy mindketten meddők vagyunk,tegyünk le a gyerekről:(

Azt hittem meghalok!!!!!!!!!!!!!!!!


5 év után spontán terhes lettem mensi előtt 2 nappal,úgy hogy abban a hónapban akkor 1x voltunk csak együtt!!!

2012. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó olvasni az ilyen dolgokat. Adtatok egy kis reményt. Köszönöm!
2012. jan. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!