Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek melyik szoba vált be...

Kinek melyik szoba vált be szülés után?

Figyelt kérdés
Baba-mamás vagy a sima,ahová 3 óránként viszik szopizni a babákat? Rooming-in-esek mennyit tudtak pihenni? Köszönöm.
2012. jan. 18. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sima szobában voltam, 3 óránként hozták. Nem nagyon szopizott, mert mindig aludt, mikor kihozták. Ebből a szempontból jobb lett volna, ha velem van, de nem tudom miért (talán mert hétvégén voltam bent P éjjel-Szo-V-H), meg sem kérdezték, akarom-e. Amikor meg akartam volna(vasárnap-hétfőn), azt mondták, nem lehet már. :( Olyan szempontból azért jó volt, mert sok látogatóm volt, illetve tudtam kicsit pihenni, összeszedni magam, hétfőn meg jöttek-mentek az emberek (dokik,védőnő,papírokat intézni) stb... Nem tudom, melyik jobb, mert tulajdonképpen mindkettőnek van előnye. :)
2012. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Roaming in- ben voltam, de jöhettek a látogatok. Jöttek is. Én nem bántam, h ilyen szobában voltam.
2012. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!