Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán hogy megy a szülés?...

Kistarcsán hogy megy a szülés? Szülésznőt lehet választani? Mit kell vinni babának-mamának? Van egyágyas szoba? Mennyibe kerül? Előre kell foglalni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, decemberben szültem ott, tehát elég friss a dolog. Nagyon szépek a szülőszobák, mindennel felszereltek. Szülésznőt lehet választani,ha nincs ötleted ajánlok szívesen. Van egy ágyas szoba 2db, ha üres kérheted, napi 10 ezer,előre nem lehet. Én vittem pelenkát meg saját ruhát is babának, de nem kell. Kérdezz még ha van valami.
2012. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy kell választani,ill felfogadni szülésznőt?kb mennyi lehet?
2012. jan. 18. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
alapítványi szoba nincs,ami olcsóbb?
2012. jan. 18. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az offért. Februárban fogok ott szüllni én is. Megkérdezhetem ki volt a dokid? A csecsemősök milyenek?
2012. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Alapítványi még két ágyas van, annak 5000 Ft /nap a díja. A szülésznőt kiválasztod és odamész hozzá, hogy felkérd. Általában a doki szokott ajánlani egyet, ha nem ismered őket. Mindenkinek más hozzáállású szülésznő jó... A szülésznők általában a doki díjának feléért vállalták volna. Ezt mi elég súlyosnak éreztük és látta rajtunk, hogy sokalljuk, erre azt mondta, hogy akkor 30 ezerért elvállalja. Az én dokim Szentágotai volt. A csecsemősök közül csak egy kettő, aki normális, a többit nem nagyon érdekli semmi.

2012. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves 2.hova valósi vagy?én monori és feb 11-16közöttiek a dátumok,amiket mondott a doki.neked mikorra? Első babád lesz?kisfiú/kislány?
2012. jan. 18. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia ! Febr 14-re vagyok kiírva, második babó. Kisfiú lesz. a "nagylány" , 2,5 éves. Veresegyházon lakunk...

Hátha találkozunk :) Én szeretnék alapítványi szobába menni..

Ha gondolod, írj privit:)

2012. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik kérdésedre nem kaptál még választ?
2012. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!