Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórházban milyen a...

Váci kórházban milyen a szülés? Alternatív lehetőségek vannak? Egyágyas szobák?

Figyelt kérdés

Én valószínű ott fogok szülni...Tapasztalatok?

Szeretnék kádban szülni, nem csak vajúdni!Dubecz Dani a dokim...Ő milyen a szülésnél?


Vácon érdemes egyágyasba menni?Ott van külön zuhany asszem...wc is tartozik hozzá?


Babákat mindíg "ki kell kérni"?Vagy ott lehet velem végig?


Beöntést adnak?Kúpot?


2ágyasba csak azért nemakarok menni, mert ott csak a folyosó végén van 2zuhany-2wc...

meg amúgy sem akarok mással együtt lenni.


Milyen alternatív lehetőségek vannak még Vácon?Ezt gondolom majd előre kell megbeszélni a dokival....


Kád egyátalán van?


2008. dec. 13. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én vácon szültem áprilisban, Dubecz doktornál.Szülésnél komoly, precíz, figyelmes, kedves és még viccelődött is. (Én du.fél 4-kor kerültem a szülőágyra és du. 4 40-kor megszületett a lányom.)

Nem fogod megbánni, hogy nála szülsz! :)

Volt egy fogadott szülésznőm is, aki TÖKÉLETES volt mindenben. Végig ott volt, a babámra nagyon vigyázott.Elmagyarázott az elején mindent, elmondta a lehetőségeket: bordásfal, labda, gátvédelem.Megmutatta a szülőszobát.

Kúpot nem kaptam, de beöntést sem kellett adniuk.


Én nem mentem egyágyasba, szerintem jó a kétágyas is. Aranyos volt a szobatársam.


A mosdó és a w.c.hagy némi kívánnivalót de, kilehet bírni. A császáros zuhanyzóba menj zuhanyozni, ott kényelmesen ellehet férni és rendesen folyik is a víz( a másikban csak csordogál).W.c-re pedig a csecsemőszobával szembenibe menj, kényelmesebb, mint a folyosóvégén levők.


A babákat az első éjszaka nem szokták az anyukánál hagyni, hagynak pihenni. Én mondjuk hajnalban nem tudtam aludni, és elmentem érte odaadták, de fürdésre visszavitték. A nap nagy részében velem volt a lánykám, de, ha kellett, akkor elvitték(vizsgálatra, fürcsire stb). A csecsemős nővérkék között akadtak igazán jó fejek, főleg a fiatalok Őket keresd( 3-an vannak), ha kérdésed van.Az idősek már türelmetlenek( legalábis mikor én voltam).


Ennyi jut hirtelen eszembe. Összességében nem vészes a kórház, azt a pár napot kilehet bekkelni.


Könnyű szülést, Boldog babázást .:)

2008. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!