Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vélekedtek erről az esetről?

Hogy vélekedtek erről az esetről?

Figyelt kérdés

[link]


Olvassátok el a kommenteket, főleg 1-est!


2012. jan. 15. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megjelenne valami, elolvasnám...
2012. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elég undorító, még, hogy ez annyira nem akkora probléma! Biztos nincs gyereke, és ha lenne sem érdekelné! Te jó Isten, komolyan undorító, inkább ne szóljon hozzá!
2012. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló volt az egyik ismerősöm ismerősének. A dokija a 20. héten vette észre, hogy a baba hasürege üres, az összes hasüregi szerve a köldökzsinórban van... Neki 22-23 hetesen meg kellett szülnie a babát, aki "természetesen" meghalt.

Szóval szerintem Magyarországon egyértelműen halálra lenne ítélve egy ilyen baba. Akkor pedig inkább még magzati korban, mint megszülve "ölném" meg.

2012. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is annyira ritka ez a rendellenesség. Az esetek nagy %-ában mindenféle egészségkárosodás nélkül vissza helyezhetőek a belek. A maga nemében szomorú de nem kellene ennyire felfújni. Ma már rutinműtéttel megoldható. A nyitott gerinc nagyobb probléma mégsem mutogatják.
2012. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem sem jön be, de megpróbálom ide is, hátha...

[link]

2012. jan. 15. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan könnyen dobálózunk azzal a közhellyel, hogy inkább meg se születne. Honnan tudhatná bárki is, hogy mi lesz belőle? Van ismerősöm, aki ilyen betegséggel született. Nincs semmi baja, megműtötték a születése után, és most boldogan éli az életét.

Nem lehet így gondolkozni, hogy ha egy gyerek nem tökéletes, akkor nem is kell, mert ezzel az erővel nagyon sokan közülünk nem lennének most itt.

2012. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az ilyen megnyilvánulásokat: "honnan tudhatná bárki is, hogy mi lesz belőle"


Mondjuk az orvosok???

2012. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bízzuk már az orvosokra, hogy az adott betegség az adott magzatnál milyen mértékű. Az egyiket meg lehet menteni, az nagyon jó. Viszont ha az orvos azt mondja, hogy nagyobb az esélye arra, hogy nem lehet korrigálni, akkor engedtessék meg nekem, hogy ne kárhoztassam szenvedésre...
2012. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az orvosok se istenek, általában mindenre rávágják, hogy jó, kaparjuk ki, mert nem tudhatjuk mi lesz.

Az én dokim is simán rá akart beszélni az abortuszra, mert röntgeneztek terhesen, hálistennek több eszem volt, és utánajártam a dolognak, a babám egészséges.

Amúgy nem értem miért háborogtok, azt írják a cikkben, hogy megoperálják a babát, és jól lesz. Akkor miért nem érdemli meg, hogy éljen?

2012. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!