Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van tudomásotok olyan esetről,...

Van tudomásotok olyan esetről, amikor baba autósülésért törtek fel autót és el is lopták?

Figyelt kérdés

Sokszor látok autókban gyerekülést, eddig nem is gondolkoztam ezen. Most viszont nálunk is elérkezett az ideje. Ikreink vannak, így ugye két ülés van hátul.

Ez százezres érték. Nem szívesen hagyom bent, viszont nagy macera a két gyerek mellett még ezeket is ki-be tenni.

Ti hogy csináljátok?


2010. jún. 26. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, mi is gondoltunk erre. Nem igazán buli minden alkalommal ki-be szerelni. A mi ülésünk sem olcsó, ugye, a legjobbat a gyereknek. :)

Úgy oldottuk meg, hogy letakarjuk egy pléddel vagy melegítőfelsővel. Ami éppen kéznél van. Remélem, sokáig megmarad még a Kisfiúnknak...

2010. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babakocsiját lopták el így rokonnak, azóta nem hagyták a kocsiban...
2010. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uhhh...eléggé jóhiszemű lehetek, mert nekem ez nem jutott eszembe. Sötétített fóliásak az ablakok, talán nem feltűnő így. Szomorú lennék, mert a miénk is drága volt.
2010. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs autóm, viszont több családtag is van, akik gyakran furikáznak minket. Anyukám, apukám és az egyik nagypapám. Mindhárom kocsiban van gyerekülés, hogy ne kelljen hurcolni ide-oda. De mindhárman az kocsiban tartják az ülést, maximum néha kiveszik, ha kell a hely másnak. Anyukám egy lakótelepen lakik, kinti parkoló van, 2 év alatt sose piszkálták az autót, a gyerkülés sértetlenül ott van benne. Apukám a belvárosban lakik, utcán parkol, vagy a munkahelye előtt, ami szintén utcai, ott sem volt még sose gond. Papám garázsban áll, ott alap, hogy nincs ezzel probléma.

Nekünk így jók a tapasztalataink, de azért környéke válogatja. Ahol én lakom, mondjuk az nem egy annyira jó környék, úgy értem, éjjel itt sok a fiatal, akik lent piáznak a téren és nem vetik meg a rongálást, de a kocsikat még sose bántotta senki, itt is bent vannak a gyerekülések az autóban.

2010. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Budapest, külső kerület, lakótelep.

Még nem hallottam, hogy feltörtek volna kocsit gyerekülésért itt a környéken. Mi is lent tartjuk.

2010. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidék, azon belül is Balatonpart.

Én még ilyenről nem hallottam.

Nekünk 2 ülés van az autóban, szintén 100ezres tétel.

A kicsinek 0-18kgs Concord, a nagynak 9-36 Concord.

Ezeket macera lenne minden alkalommal ki és betenni.

2010. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!