Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetértetek? (szilveszterrel...

Beus6 kérdése:

Egyetértetek? (szilveszterrel kapcs. )

Figyelt kérdés
Szerintem eszméletlen hogy engedik a tűzijátékot és a petárdát nem. Pedig az is nagyon veszélyes. Nézem a híreket és ki vagyok akadva. Megsérülnek az emberek. Elszöknek a háziállatok. Kisbabák nem tudnak aludni. A szemétről nem is beszélve.... Csak engem dühít ennyire???
2012. jan. 2. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem értek egyet. 1. Mindenkinek a saját felelőssége, hogy hogyan használja, a sérülések általában a figyelmetlenségből adódva történnek. 2. Azért szöknek el a háziállatok, mert nem figyelnek rájuk, érdekes, nekünk 1 kutyánk sem szökött még el. 3. Az én 7 hónapos fiam gond nélkül aludt, tehát ez sem igaz mindenkire. Mellesleg egy évben egyszer van szilveszter, szerintem akkor ki lehet bírni. Nálunk éjfél után még 1 órán keresztül körbe tűzijáték volt. Kimentünk, néztük egy darabig, utána gond nélkül aludtunk.
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek az elsővel!

Én mondjuk nagyon pipa vagyok ha akkor hangoskodnak amikor a lányom alszik, de szilveszter éjjel is tudott aludni. Pedig még a szomszéd is durrogtatott nem keveset...

2012. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
első.van amivel egyet értek,van amivel nem.majd nézd meg jövő szilveszterkor,vagy utána hogy hogy fog aludni a gyermeked.első szilveszterén négy hónapos volt a fiam,meg se mukkan.másodikon 16 hónapos,meg se mukkant,idén már felébredt.én azt tapasztalom,hogy már jobban zavarják a zajok,hamarabb felébred rá.tudom,nem minden az én gyerekem körül forog,de nekem fontosabb az én gyerekem nyugalma,mint más hülye durrogtatása.én csak bizonyos helyeken engedném,a panelrengetegben nem
2012. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nekem is a gyermekem nyugalma volt a legfontosabb. Hála az égnek nem kelt fel pedig panelban lakunk és mindenfele durrogás reggeltől estig. Saját felelöség meg nem minden mert akár másokat is veszélyeztethet. pl akinek kint van a kutyája vagy szilveszterre elutazik. persze ki lehet bírni nem is azt mondom hogy nem lehet csak azt h engem zavar.



köszönöm a Válaszokat!!!:D

2012. jan. 2. 20:43
 5/11 A kérdező kommentje:
estétől reggelig
2012. jan. 2. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 kocsma közt lakunk,utca frontos házban... Rühellem a petárdát és a tűzijátékot!

30-án este durrogtattak,a középső lányom megijedt- akkor még nem volt lehúzva a bejárati ajtón a redőny. Képzeljetek el egy 2,5 éves kislányt,amikor azt mondja: Anya,mi volt ez? Be fog jönni!! Félek!! -persze selypítve,a száját húzva. A szobájuk a bejárati ajtó mellett van és a szobájuk ajtajánál nem mert tovább jönni- fürdeni mentünk.

Szerencsére átaludta Ő is a nagyobb is és a 3 hónapos is.


Üdv:3 lányos

2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy egy évben egyszer igenis viselje el mindenki. Nekem a nagy 3,5 éves, a kicsi 8 hónapos. Mindkettő édesdeden végigaludta a szilveszter éjszakát, pedig itt is volt durrogtatás rendesen. Mi is tűzijátékoztunk. Este fürdés előtt a kicsiknek fellőttünk párat, majd éjfél után a többit, de azt már csak mi láttuk.
2012. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én rühellem! Nekem van egy nagyom, 5,5 éves és egy picim 3 hónapos. Mi elutazunk ilyenkor egy nyugodt településre, és ott töltünk pár napot. Így elkerüljük a fölösleges idegeskedést. Mert én, speciel agyvérzést tudok kapni az ilyesmitől. Ez van, de mi megoldjuk, így aki akar bulizhat a házban én meg szépen nyugodtan pihenhetek a családdal. Mindenki jól jár :)
2012. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok.olyan jól sikerült egyeseknek az egyszer van szilveszter,engedjük a tüzijátékot,egyszer el kell viselni,hogy a kocsinkon megsérült több helyen a fényezés.ma vettük észre,miután lemosattuk.egyértelműen a petárdától van.milyen jó,hogy egyeseknek jó szilveszterük volt,tönkretették a kocsinkat
2012. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! Többek közt ez is elég dühítő!! Nem tudnak vigyázni az emberek mások értékeire sem pedig a testi épségükre!!
2012. jan. 3. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!