Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezt a babakocsit? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt fogom tudni 2 éves koráig használni, van valakinek hasonló? (főként Bp-n használnánk, sok sétához, társasházban lakunk, de a földszinten tudom hagyni a kocsit. autónk van, kombi, de heti 1-2 x használnánk)


2011. dec. 21. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
erre akkor tudnék válaszolni ha megírnád az árát. elég lestrapáltnak, kicsit "régimódinak" tűnik, ha olcsó akkor igen. de 2 éves koráig szerintem ez nem jó, majd 1-1,5 éves kora körül érdemes venni egy 10.000.- körüli könnyű esernyős kocsit, nekünk legalábbis ez jött be :)
2011. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem venném meg. a brandonban láttunk 35.000-ért k-rva jó babakocsit., inkább arra költenék
2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát elég "lelakottnak" tűnik, és tényleg elég régimódi
2011. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megtanultam csak bolygókerekeset érdemes venni.Nekem hasonló kocsim van de ha át van forditva a tolókar ahogy a képen is van akkor lehetetlen irányítani.Én is azt hittem ezt használom majd amíg szükség van babakocsira de most már tervezem,hogy a tavasszal lecserélem egy könnyebb kocsira.

Ja és tegnap kitörött a kereke még jó,hogy van rajta 2 év jótállás.

2011. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ugyan azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Nem tetszik, mert lelakott nagyon. Nem jók a kerekei sem, és nagynak is tűnik. Én is Bp-en lakom nem közlekednék szívesen ezzel a kocsival.
2011. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én soha nem vennék merev kerekes babakocsit.
2011. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gond ezzel a babakocsival!Lelakott?Lestrapált?Én egyáltalán nem úgy látom!Igaz,nem a 2011-es trend alapján van gyártva,de téliesítve van,mózeskosár jár hozzá!

És gyereke válogatja,hogy szeretni fogja vagy sem!

Szerintem,ha Neked tetszik,nyugodtan vedd meg.Nekem is ilyen fajta van,fix kerekekkel.Nem hiszem,hogy akkora probléma,hogy nem bolygókerekes!

Az első gyerekem mindenfajta babakocsiban ordított.Nem is használtuk.

Ezért másodjára nem akartam sokat költeni rá,ilyesmit vettünk mi is.És első perctől kezdve imádja!

Brendon bababolt pedig nincs minden városban,nekünk sem érné meg az utazás költsége miatt odajárni.

2011. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!