Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba és gyerekszépségverseny?

Baba és gyerekszépségverseny?

Figyelt kérdés
Minek? Mi értelme van annak hogy valaki a gyereke lévén akar dijakat és "elismerést" elérni? Azt akarja "hallani" hogy gratulálunk a "produktumhoz"? Mi értelme az ilyen versenyeknek?

2011. dec. 14. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
volt egy nagyon jó film " A család kicsi kincse" -jól bemutatta irónikusan az egész értelmetlenségét
2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb ugyanez a véleményem a közösségi oldalakra kapott levelekről: szavazz légyszi a gyerekemre! Pfújj
2011. dec. 14. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem engedném a gyerekemet ilyesmire. Undorít a szülőknek ez a fajta igyekezete. Nincs mögötte tartalom, csak a pénz.
2011. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész arról szól, hogy a 5-6 éves korosztály, sőt...fiatalabbak, 2 tonna sminkben, műkörömmel, műszempillával, estélyi ruhákban és a köztiszteletben álló, "művelt" zsűrit elkápráztató produkciókkal próbálják megvalósítani anyuci álmát.
2011. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem, de maximum arra lennék hajlandó, ha tehetséget és igényt látnék benne színészkedésre, hogy reklámfilmekbe vagy statisztának mehet. Teszem azt vigyorogva joghurtot enni, vagy más gyerekekkel szaladgálni, mert az van a forgatókönyvben. De csak akkor, ha ő is akar menni és csak velem.

Ha csak tehetséges, de nincs affinitása, akkor eszembe se jutna.

2011. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

èn sem értem föleg ezt a netes szavazz a gyerekemre.

az újságokban is ott vannak a gyerekek, annyir gáz.


nekem az iwiwen azért van fent a gyerekem mert 1000km-re lakom mindenkimtöl és a távoli ismerösök is igénylik hogy kb félévente tegyek pár új képet fel,de akkor is 4-5 kép a max.


De ez olyan mint amikor télapó ünnepségen voltunk múlthéten a 3év alattiak tornáján. a lányom 1 éves múlt, a másik kislány is annyi idös lehetett, akik éppen elöttem tolongtak a télapónál.

èn eldöntöttem hogy úgy közelítsük meg a télapót ha egy kicsit is nyafog akkor kiállunk és max megpróbáljuk majd ha senki nem lesz ott.

kb 2 percet ordítatta az anyuka a gyereket hogy azért is menjen oda és fogta az ordító gyereket a kezébe és nyomta a télapó fele hogy vegye el a kikönyvet amit kaptak. a gyerek végig ordította hogy anyukának jó legyen, kicsit sem élvezte, de elérték amit akart anyuka elvehette anyuka a télapótol a kiskönyvet.

2011. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én véleményem megegyezik a Felhőtlen Philadelphia 7. évadjának 3. részéhez hozzáfűzött megjegyzéssel Glenn Howeton részéről:

"...if you put your kid in pageant, you're a f**king scumbag. F**k you. There's no excuse for it."

2011. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen hülyeségnek tartom.

Kb azt a kategóriát tudom elképzelni, hogy ideküldi a gyerekét aki érzi a beágyazódást, 9 hetesen a magzatmozgást, kioszt, ha véletlenül le mered írni neki, hogy terhesség alatt nyugodtan lehet szexelni vagy meginni egy pohár bort.

2011. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!