Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Felmenti" a közeli rokont,...

"Felmenti" a közeli rokont, hogy kisbabája van?

Figyelt kérdés
Bántana, ha egy közeli rokon, akivel amúgy nagyon jóban vagy, nem köszöntene fel névnapodon? Eddig mindig köszöntött, ő is fel lett köszöntve. Ráadásul másnap egy másik rokon beszélt vele és szóba is került a névnap, mégse írt még egy SMS-t se. Azóta lett ilyen, amióta terhes lett és főleg miután megszületett a kicsi. Nem haragszom rá, de rosszul esett. Miért változott meg ennyire előnytelenül, mióta anya lett?
2011. nov. 13. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem menti fel, de simán lehet, hogy azt sem tudja, hol áll a feje.
2011. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Mióta megszületett a lányom, sokszor azt se tudom, hol vagyok, hol áll a fejem. Pedig 4 hónapos már!
2011. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen felment, mivel most a baba körüli dolgokkal van tele a feje.
2011. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
9 hónapos a pici. Igazából, azzal is gondban vagyok, hogy hamarosan neki is lesz névnapja, nem tudom, most ezek után köszöntsem-e?
2011. nov. 13. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

A névnap még nem egy nagy dolog,nem olyan mint a születésnap.Mivel babája van,akivel folyton foglalkozni kell,ne várd,hogy ezen kívül sok minden eszébe jut majd.Nem tudom,hogy miért csinálsz ebből olyan nagy ügyet,nem dőlt össze a világ.

Idézlek:"Miért változott meg ennyire előnytelenül, mióta anya lett?"

Most ez milyen már?Attól,hogy elfelejtett felköszönteni,már rögtön lehurrogod?Elfoglalt édesanya,majd ha neked is lesz gyereked,örülsz ha levegőt venni lesz időd.

2011. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy kislányom, tudom, hogy nem egyszerű. Persze, hogy ilyenkor teljesen megváltozik az ember addigi élete. De ettől még nem felejtettem el azokat az embereket, akik előtte is fontosak voltak.
2011. nov. 13. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Oké,akkor duzzogj nyugodtan,örihari.Ettől függetlenül még mindig nem értem,hogy miért csinálsz ebből problémát.
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem duzzogok, azt is írtam, hogy nem haragszom, nem lesz "örihari". Csak szomorú vagyok..
2011. nov. 13. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem menti fel, hogy gyereke született. Rokonok, barátok név-és születésnapját ekkor se felejti el az ember.


Köszöntsd meg őt a hamarosan közelgő névnapján, és mikor megköszöni, nyugodtan szúrd oda neki: "Látod, én nem felejtelek el téged."

:)

2011. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fel fogom köszönteni, csak hirtelen felindulásból :D írtam, hogy nem tudom felköszöntsem-e. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 13. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!