Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz családi okok miatt....

Pömszike kérdése:

Abortusz családi okok miatt. Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is szeretnék megkérni minden kedves tagot, hogy a "fejmosó" válaszokat kerüljük hisz így is elég ramaty állapotban vagyok ezek nélkül is!!

Egy pár napja írtam már az oldalra tanács kérése miatt! Ugyanis akkor leírtam h párom megcsallt, és hogy van egy egy éves kisfiunk, viszont most megint 6 hetes terhes vagyok!

Sajnos az állapotunk a párommal semmit sem javult, sőt azóta is jár ahhoz a csajszihoz, így tuti külön kell hogy folytassuk az életünket! Viszont sem anyagiakban sem pedig másmilyen formában nem hajlandó támogatni, így az én keresetem nagyon kevés az egy éves babámra illetve magamra és a többi dolgokra!

Ezért kénytelen vagyok elvetetni a babyt, mert nyomorban nem szeretném nevelni, vagy esetleg ugy megszülni, hogy később az utcára kerüljünk!

A segítségetek szeretném kérni.....

Tudnátok olyan orvost ajánlani aki normális és nem egy hentesként állna a dolgokhoz?


2011. dec. 14. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Egy-két nap alatt megvan a dolog, de előbb el kell menned dokihoz, aki elküld majd a családvédelmi szolgálathoz. Ott kapsz csekket, befizeted a nem kevés pénzt (30ezer körüli összeg), aztán el kell menni a kórházba. Felvesznek, megműtenek és mehetsz is haza.


Orvosilag nem tudom ajánlani, viszont azt tudom, hogy a Péterfyben külön van a szülészet a nőgyógyászaton, úgyhogy ott nem nagyon fogsz kismamákba botlani.


Ha a párod nem hajlandó magától fizetni, akkor irány a bíróság, gondolom az egy éves babátoknál aláírta az apaságit. Úgyhogy kötelező gyerektartást fizetnie, ha tetszik ha nem. Ne hagyd magad! A gyerek érdekében kell megegyeznetek!


Sajnálom hogy így alakultak a dolgaid. :(


Esetleg az örökbe adást tudnám még ajánlani, mikor terhes voltam, volt a kórházban egy nőci, ő nem akarta elvetetni, de megtartani sem tudta. Viszont mesélte, hogy ő választja majd ki a családot, akiknek odaadja a picit. Talán ez is egy lehetőség.

2011. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A BAjcsy az közkorház. De normálisak.Van külön nőgyógyászat és szülészet. De a főprofiljuk a nőgyógyászati problémák.
2011. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! fel is fogom akkor őket keresni!
2011. dec. 14. 12:22
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha már szültél akkor nagy valószinűséggel még aznap hazaengednek. Engem 5 órával a műtét utát,egyik ismerősömet pedig azt hiszem 3-4 órával a műtét után engedték el.
2011. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Az mindegy, hogy hány éves vagy, a megvetést így is úgy is meg fogod kapni.


A Bajcsy meg szerintem nem emberséges egy kicsit sem, én ott szültem és kb mint a kutyával úgy bántak velem és a szobatársammal pedig még alapítványi szobában is voltam, de az se számított. Képzelem mit csinálnak egy abortuszossal...

2011. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elküldtem neked privátban egy doki nevét, bár nekem szerencsére nincs vele ilyen tapasztalatom, de két ismerősömnek segített, akik azt mondják, nagyon emberséges pasas.

Ha nem kapnád meg a privit, küldj rám te egyet, és újra próbálkozom.

2011. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, ha rossz érzésed van az abortusz miatt (főleg utána jöhet még sok éven át tartó lelki teher), vannak más lehetőségek, amihez ugyan meg kell szülni a babát, de nem kell megtartani (nem feltétlen az árvaház), és legalább életben is marad.
2011. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy mi történt Veled? Túl vagy rajta?
2012. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!