Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz családi okok miatt....

Pömszike kérdése:

Abortusz családi okok miatt. Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is szeretnék megkérni minden kedves tagot, hogy a "fejmosó" válaszokat kerüljük hisz így is elég ramaty állapotban vagyok ezek nélkül is!!

Egy pár napja írtam már az oldalra tanács kérése miatt! Ugyanis akkor leírtam h párom megcsallt, és hogy van egy egy éves kisfiunk, viszont most megint 6 hetes terhes vagyok!

Sajnos az állapotunk a párommal semmit sem javult, sőt azóta is jár ahhoz a csajszihoz, így tuti külön kell hogy folytassuk az életünket! Viszont sem anyagiakban sem pedig másmilyen formában nem hajlandó támogatni, így az én keresetem nagyon kevés az egy éves babámra illetve magamra és a többi dolgokra!

Ezért kénytelen vagyok elvetetni a babyt, mert nyomorban nem szeretném nevelni, vagy esetleg ugy megszülni, hogy később az utcára kerüljünk!

A segítségetek szeretném kérni.....

Tudnátok olyan orvost ajánlani aki normális és nem egy hentesként állna a dolgokhoz?


2011. dec. 14. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mire gondoltál?
2011. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudod így is nagyon félek és szarnak érzem magam emiatt, de nincs más választásom! Ha az anyagim engedné elhiheted hogy 100 at is szülnék...de nem tehetem! viszont ha már meg kell ezt tennem akkor olyan orvos tegye aki normálisan és " valamilyen szinten" megértően állna hozzám! Tudod amikor a barossban szültem, hát hagyjuk...ugy bántak velem mint a kutyával....pedig szültem!
2011. dec. 14. 10:13
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

ÁTérzem a helyzetedet, én sem vállalnék a bizonytalanra gyermeket.


Kedves első válaszoló, gondolom úgy érti a kérdező, hogy olyan, aki úgy állna Őhozzá és a helyzethez. Tehát normális hangnemben és nem még plusz lelkiismeretfurdalást okozva a megjegyzéseivel és a kellő empátiával rendelkezik.


Sajnos nem tudok ilyet, meg gondolom nem is egy helyen lakunk.

2011. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! Igen ahogy leírtad, úgy értettem a "hentes " szót!
2011. dec. 14. 10:17
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Mindenképpen kisvárost javasolnék, ott nem futószalagon mennek a betegek, legalábbis nálunk nagyon kedvesek, figyelmesek a szülészeten a betegekkel, kismamákkal.

Ne csinálj ekkora tragédiát az abortuszból, van neked most ennél nagyobb bajod is, inkább tedd rendbe a magánéleted, az a fontos a gyerekednek is, hogy te kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb legyél.

Az abortuszt fizikailag abszolút nem fájdalmas, inkább lelkileg megterhelő egy nőnek, de neked ott a babád, akit fel kell nevelj, ne görcsölj ennyire az abortuszon.Csak halkan jegyzem meg, hogy jól döntöttél, fel a fejjel, meglátod minden jobbra fordul:))

2011. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) nagyon aranyos vagy és köszönöm a normális hozzáállásod! Körbe érdeklődök akkor h esetleg itt pest mellett van e valamerre lehetőség....köszönöm és szép napot!
2011. dec. 14. 10:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Esetleg a Bajcsy kórházat tudom javasolni itt Pesten.Nekem ott volt. Igaz a nővérke beszólt,de nem volt vészes... (miért nem mentem el laminária feltétele elött pisilni de én voltam de utána ujra kellett..)
2011. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Szio. Figyu,látják rajtad hogy a nem egy 16 éves felelőtlen csitri vagy,aki azt sem tudja hol esett teherbe...nem hiszem hogy különösebben bunkóznának. Döglődő oroszlánba ők sem fognak mége gyet rugni...(Bocs,de gondolom látszik rajtad hogy nem ez életed legboldogabb időszaka...)

Ha kétségeid lennének,hidd el hogy ez a legjobb amit most tehetsz. Én már csak tudom....

2011. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
De mi az hogy anyagiakban sem hajlando támogatni??????Az egy éves után kell fizetnie!! Add biroságra.
2011. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm! Meddig kellett a kórházban maradni? Nem nagyon tudom babámat kire bízni...ez rendes kórház vagy magán jellegű?
2011. dec. 14. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!