Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt abortusza annak...

Akinek volt abortusza annak tudtak róla a szeretteik?

Figyelt kérdés
Anya,apa és a közeli rokonok,barátok.
2011. dec. 10. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
*szerettei
2011. dec. 10. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtunk a testvérem abortuszáról. Bár ebben a kérdésben teljesen más elveket vallunk végig mellette voltam. Az egyik barátnőmnél szintúgy. Neki is tudta a családjából mindenki.
2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak én és az akkori párom tudott róla, illetve a legjobb barátnőm. Nem tartottam olyan dolognak, amit feltétlenül a család orrára kell kötni.
2011. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem tudott róla.Az akkori Párom se és a szüleim se.Egyedül éltem,kicsit távolabb a szülőktől,így nem volt nehéz dolgom.

Azóta eltelt 5 év és még mindig nem mondtam el senkinek.Csak a jelenlegi párom tudja,de ő se adta tovább.Neki is csak azért mondtam el,hogy tudja,nem biztos,hogy akarok gyereket...Legalábbis mostanában(pszichológiai és múltbéli okai vannak és ekkor mondtam el az abortuszt is)

Nem is tervezem,hogy elmondom,max,ha konkrétan rákérdeznek.

2011. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cs.dóraa ***** válasza:
Nekem anyósomék,párom és bátyám tudtak a megszakításomról,szüleim csak utólag.
2011. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Missed ab műtétem volt tavaly ilyenkor, de csak a férjem tudott róla, senki más. Se barátnő, se testvér, se szülők...nem volt erőm elmondani, és úgy éreztem, nem is tartozik senkire.
2011. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Edesanyam es tesom, 2 legjobb baratno akik velem voltak(angliaban tortent)es az akkori parom, meg a jelenlegi ferjem .senki masra nem tartozott igy is ugy emlekszem vissza mintha nem is en lettem volna mintha nem isvaz en eletem es en lettem volna.

Kitorolnem azt az idot, de megertettem h a legjobb dontes volt utolag es most ujra terhes vagyok az igazitol es boldog .Nem bantam meg megbocsatottam magamnak .

2011. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!