Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai 18 évesen a baba?

Korai 18 évesen a baba?

Figyelt kérdés
még csak most lettem 18.
2008. márc. 26. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól függ... Én tuti nem voltam elég érett 18 évesen babára, pedig én is örültem volna neki. Szerintem a 18 éves kor még a bulizás ideje, 2-3 év múlva is ugyan úgy lehet örülni a babának, és még akkor is igencsak fiatal anyukának fogsz számítani. Én most 20 évesen szültem, de nem volt tervezve. Nem bántam meg egyáltalán, de biztos, hogy még egy vagy két évet vártam volna. Ne értsd félre, nagyon örülök, hogy anyuka lettem, csak nem pont ez volt a tervem. Viszont ha nektek már útban van a baba, akkor nagyon sok boldogságot kívánok hozzá, biztos nagyon jó szülők lesztek, a lelkesedés már megvan :)
2008. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia. én is msot szültem és májusban töltöm a 19-et.sokat gonodolkodtunk rajta hogy megtartsuk-e a babát de végül az mellett döntöttünk hogy igen és nem bántam meg.egyáltalán nem hiányzik a bulizás.sőt ha valahova muszály elmennünk (mint pl. tgyást intézni) akkor is vittük a babócit magunkkal. apucival megvárt a kocsiban.annyira nem volt szívem a nyagymamira hagyni.úgyhogy szerintem hajrá és sok sikert
2008. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kor,hanem ember függő.Én most lettem 20 éves,és 23hetes kismama vagyok.Sokan mondták nekem is,talán túl fiatal vagyok még...de szerintem azon múlik minden,mennyire szeretnétek,és eléggé ki tudtok tartani egymás mellett az esetleges nehézségek ellenére is.
2008. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!