Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai 18 évesen a baba?

Korai 18 évesen a baba?

Figyelt kérdés
még csak most lettem 18.
2008. márc. 26. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
már kismami vagy? gratulálok. mindenki akkor vállaljon gyereket, amikor érzi, hogy eljött az idő. Párod van? Lakás? Megfelelő anyagi dolgok?
2008. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez nem kimondottan kor kérdése.megvan-e a megfelelő háttér?apa?család?melletted van?ha minden stimmel, hajrá!

boldog babavárást

2008. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

HÚÚÚÚ! NAGYON IRIGYELLEK!!!!!!!!!!

Boldog babavárást kívánok!

Remélem, hamarosan én is BOLDOG LEHETEK!!!

2008. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hivatalosan férjnél vagyok,és van há is és kocsi is.
2008. márc. 26. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor gratula, éljetek szépen, és neveljétek a kis csöppséget, aki hamarosan el fog bújni.
2008. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ez csak tőletek függ. Ha már elég felelősségteljesek vagytok, és mind a ketten szeretnétek akkor hajrá. De ha inkább csak te érzed, szerintem várj még egy kicsit. Nem leszel lemaradva semmiről. A mai világban különben is kitolódott a szülés korhatára. Persze, ha focicsapatot szeretnétek azt időben kell elkezdeni. De félretéve a viccet vannak olyan lányok akiknek 18 évesen több eszük van, mint egyes harmincasoknak. Mérlegelni kell ugyanakkor azt is, hogy egy baba teljesen megváltoztatja az életeteket. 18 évesen már kiszórakoztad magad? Le tudsz mondani dolgokról a baba kedvéért? Ha ezeket a kérdéseket őszintén megválaszolod magadnak és még mindíg a baba felé billen a mérleg nyelve, akkor tényleg nem lehet akadálya a korod.
2008. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam amikor szültem
2008. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 22 leszek és mi is most próbálkozunk a férjemmel:))))(Ház, kocsi van stb...)


Boldog babavárást, reménykedünk mi is!!!

2008. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és egyáltalán nem érzem azt hogy fiatal vagyok hozzá mert mi már 3 éve szeretnénk és nem jön össze talán majd most sikerülni fog a clostilbegyt tablettától!Már nagyon várom!A párom 29 aki igen benne van már a korban hogy babót szeretne persze nem csak miatta szeretnék hanem mert már nagyon vágyok rá és úgy érzem itt az ideje is!!!Sok sikert és gratulálok!
2008. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Gratula a babához!:) És ahhoz, hogy már minden feltételetek meg van hozzá!:) Mi csak két hónapja próbálkozunk (talán most már sikeresen:)), de hozzátok képest mi bátrak vagyunk, mert se kocsi, se ház, csak albi és csak mi ketten! :)

Sok sikert és boldog babavárást! :)

2008. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!