Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok el a szülőknek...

Hogy mondtátok el a szülőknek hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A férjem a 3. hónapon túl "elkotyogta" az anyósának, avagy az anyukámnak. Mert megkérdezte kissé ráutalóan, hogy szeretne-e unokát? Anyum mondta, igen ...És akkor készségesen válaszolt, hogy "jó, mert akkor lesz...":)) Az ő szüleinek előbb mondtuk el, már a vizeletvizsgálat után , mert már nem "bírtunk" magunkkal , és első utunk oda vezetett.


37 hetes pocis:)

2009. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk decemberben derült ki, hogy jön a manó, akkor költöztünk új lakásba és szentestére meghívtuk a szülőket. Nem sejtettek semmit... Aztán az ajándékosztás után mondtuk, hogy a Jézuska hozott még egy ajándékot, de azt nem lehet becsomagolni, mert csak 5 mm és augusztusban fog megérkezni. Na, kellett vagy 5 mp, hogy felfogják! A két nagymami elsírta magát...:)
2009. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi megmutattuk a világ legjobb fényképeit (ultrahangosak)
2009. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiammal anyáéknak már a teszt után elmondtuk,hogy jön az unoka,anyosoméknak meg a sztárfotót mutattuk meg. Most a második babával majdnem hasonló volt a helyzet annyi különbséggel,hogy csak aposomnak volt meglepi sztárfotó,a két mama megtudta a teszt után,hogy jön a kistestvér.
2009. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a pasimmal vettünk két pár kicipőt, egy rózsaszínt, és egy világoskéket, azt adtuk oda úgy hogy fél pár mindegyikből az én szüleimnek is meg az ő szüleinek is!
2009. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én leültettem anyukámat és a kezébe nyomtam az UH fotót - szegény visítva a nyakamba ugrott, felváltva nevetett és sírt, és nem bírta megnézni még vagy fél óráig a képet, mert annyira folyt a könnye, hogy nem látott tőle :)))) nagyon édes volt :)

apukám, a kemény pasas meg zavarában mindenféle másról próbált beszélgetni, hogy nehogy kicsorduljon az a kis könnycsepp, ami ott csillogott a szemében :)

2009. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, én attól félek hogy elsírják magukat a szülők :-) Azt nem akarom :D
2009. máj. 10. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vasárnapi ebéd közben kérdeztük meg: mit szólnátok hozzá ha nagyszülők lennétek? A kanál megállt a levegőben, nem szentimentális ak de kimondhatatlanul boldogok voltak. Az anyósom meg nagyon meghatódott, még zsepi is kellett neki, el se akarták hinni! :)
2009. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!