Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a gyerekeket?

Miért nem szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Családunkba van egy kisgyerek, nem tudom,h hogy viszonyuljak hozzá. Nem tudom,h mit mondjak neki, mint csináljak. Olyan kellemetlenül érzem magam, ha én is ott vagyok. Mindenki gagyog neki, de én erre nem vagyok képes. (én még a kuytámnak se gagyogok) De egyszerűen nem tudom,h mit csináljak. Most derült ki,h útban van a kisöccse is... végképp kétségbeestem. Adjatok valami tanácsot. (20 éves lány)
2009. máj. 9. 23:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, főleg az utolsó hozzászólónak!! Kipróbálom majd hétvégén, és ezeket mondom én is:)) Mások gagyognak neki, de arra nem vagyok képes. Nagyon jó tanácsokat adtál!! Köszönöm! Nagyobbacska gyereknél még inkább zavarban vagyok..
2009. máj. 11. 10:12
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is a gyerekeket utálod, hanem azt, ahogyan a gyerek jelenléte kifordítja magából az amúgy normális felnőtteket. Nekik kellen megtanulniuk bánni a gyerekekkel. Nagyon helyes, hogy nem gügyögsz a kölökhöz, példát vehetnének rólad.
2010. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!