Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 45négyzetméteres házrész,2feln...

45négyzetméteres házrész,2felnőtt,2gyerek, valaki lakott már így ilyen kis helyen 2gyerkőccel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Barátnőmék 3 gyerekkel laknak 1,5 szobában és teljesen jól elférnek. Igaz ott rend is van mindig.
2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szia! Végre egy sorstárs! Mi anyósomékkal lakunk együtt egy külön nekünk leválasztott házrészben, ami kb. 37 m2. Külön konyha, fürdő és bejárat van. Ketten vagyunk két kislánnyal. Most még nincs gond (a nagyobbik 4 éves, a kisebbik 2), mert mindannyian egy szobában alszunk. A másik szobánk nappali és konyha egyben, ha a lányok már nagyobbak lesznek, a férjemmel ide leszünk "száműzve" aludni a kinyitható kanapéra....
2011. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem tudom,hogy kinek mi a furcsa,de én édesanyámmal,a férjével a báttyámmal ,és a kis csémmel így éltünk éveg,sőt 38négyzetméteres lakásban.Soha nem volt semmiféle probléma abból,hogy kicsi a hely,talán a Karácsonynál.Amúgy mi 200 nm-es házból mentünk oda.Üdv.
2011. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rianas válasza:
Évekig éltem 36 m2-en három gyerekkel... Panelban. Kibirtuk. Minden bútort a falhoz toltam, hogy középen a szőnyegen tudjanak játszani :) De az udvar szuper lehet, nekem csak most lett, hogy már huszonévesek! Még így is szuper!
2011. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nálunk 52 nm-es, és utálom, nincs szobám a hugommal alszok a szobának egyedül a kicsi galéria az enyém, ahol felülni nem tudok, és még mindig az elefántos falvédőim vannak kinnt, nagyon utálom, szeretnék egy pici külön szobát, nekem tökmind1 milyen ccsak legyen!
2011. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!