Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 45négyzetméteres házrész,2feln...

45négyzetméteres házrész,2felnőtt,2gyerek, valaki lakott már így ilyen kis helyen 2gyerkőccel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a panellakások többsége ekkora és elég sokan nőttek fel panellakásban.

Kicsit túlzás már ez, lassan ott tartunk az vállaljon gyereket, aki alapból 200 négyzetméteres házat biztosít gyerekenként.

2011. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én csak sajnáli tudom sajnos,hogy nagyobbat nem tudok biztosítani nekik,ráadásul albérlet. Amúgy a grazonok ekkorák,a normál lakások(1-másfélszobások) 55körül kezdődnek! De itt hál istennek van udvar is az a mázlink!
2011. nov. 14. 10:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A lakás elosztásától is sok függ. Nekünk lett volna lehetőségünk egy 40m2-be menni, de még a bútoraink sem fértek volna be.

Így 55m2-es lakást bérlünk. Ez 2 szoba.

A kert sokat számít.

2011. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A garzonok 27 négyzetméteresek, a mi lakásunk, a teljesen átlagpanel, két szoba-hallos 53 négyzetméter, de ez szélső lakás, a középső lakás, a 2 szobás, 47 négyzetméter.

De a nagynak számító 3 szobás vagy 2,5 szobás panelok is 55 négyzetméteresek.

2011. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez mind nagyon klassz hogy ezeket leírtátok csak valaki a kérdésre is válaszolhatna,mint az első.
2011. nov. 14. 11:22
 6/15 anonim ***** válasza:
41 nm-es panelba született a második babánk. A beosztástól nagyon sok függ, nem azt mondom, hogy kényelmesen, de elfértünk. Mi hamar eladtuk (4 hónapos volt akkor a kicsi), de inkább azért, mert akkor volt reális esély arra, hogy jó áron eladjuk és vegyünk egy kertes házat. Most itt élünk 59 nm-eren, várjuk a 3. babánkat.
2011. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi 3an élünk 55nm-en. Hát, szűkösen férünk el, de ez annak tudható be, hogy egyrészt rendetlenek vagyunk, másrészt folyamatosan vásárolunk- ruhától kezdve a játékon át, mindenféle lakásdekorig- és minden csak foglalja a helyet. Ja, és a fiunk egy éves, úgyhogy a saját elkerített birodalma egy csatatér.:)

Az udvar szerintem is sokat számít, meg gondolom van pince, vagy padlás, oda is lehet pakolni.

2011. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyen nőttem fel, és 19 éves koromig így is laktunk, amíg a nővérem el nem költözött.

47 nm-es panellakás. Szűkös volt, de elfértünk.

2011. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi 55nm-en élünk hárman, de akiktől vettük a lakást 3 gyerekkel laktak itt. A legnagyobb akkor 16 éves volt, a legkisebb 12, szóval sok jó ember kis helyen is elfér.:)
2011. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi 43 m2-en (1,5 szobás lakás) lakunk egy gyerekkel, simán elférünk. Második gyereket is bevállalnám ide, ha terveznénk még egyet. Szerintem nem olyan kicsi ez.
2011. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!