Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz keresni az...

Miért ilyen nehéz keresni az új holnapon?

Figyelt kérdés
Eddig, ha keresni akartam, beírtam egy-két szót, ami jellemezte a témát, és szépen felhozta. Most meg, vagy nem hoz fel semmit, vagy felhoz egy csomó olyan dolgot is, ami nem érdelek. Miért van ez? A régi sokkal jobb volt.
2011. nov. 8. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos észrevettem ezt én is, hogy az oldal keresőjén nehéz kiigazodni. Szerintem ez azért van, hogy kidob másféle találatokat is, mert a kulcsszavakat mindenki saját tetszése szerint megadja, így lehet ez alapján működik.
2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, ugyanúgy kínlódok, a régi kereső sokkal jobb volt. Remélem, ezt az oldal szerkesztői is olvassák. Nagyon sok (sőt szinte csak olyan) olyat dob ki, ami nem is ide passzol, amit én keresek.
2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm ezt az új honlapot! Szerintem nagyon sz@r lett!

Semmi baj nem volt a régivel, minek kell állandóan újítani???

2011. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!