Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, mi a foglalkozásotok...

Kismamik, mi a foglalkozásotok? Mennyit maradtok otthon a babával? Nem tartotok attól előre, hogy mi lesz ha újra munkába kell lépni? Nem maradtok el tudásban a többi kolléga mellett? Vagy esetleg, mi lesz, ha új helyet kell keresni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógus vagyok, májusban volt 3 éve, hogy nem dolgozok, mert azóta 2 gyermekem született 22 hónap különbséggel. Jövő szeptembertől megyek vissza dolgozni, ha a kisebbik is betölti a 2 évet és kezdődik az új tanév. Szerencsére nem kell új helyet keresnem, kicsit tartok az újrakezdéstől, de szerintem ez természetes.
2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pedagógus. Én 3 éves koráig szeretnék maradni. Biztos nehéz lesz majd visszarázódni... Egyébként ha tudok, szeretnék munkahelyet váltani, mert a mostani munkahelyem helyileg messze van. Jó lenne közelebb találni valamit.
2010. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 1,5 év mulva megyek vissza a családi vállalkozásba dolgozni, csakhogy a sógornőm ült a helyemre...na ez nem lesz egyszerű. Kilököm a székemből és óriási családi botrány lesz, vagy keresek magamnak a cégen belül más területet. Fogalmam sincs, hogy oldom ezt majd meg anélkül, hogy megutálnánk a másikat.
2010. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

18 hónapos koráig bírtam a 4 falat,valószínű azért,mert jövős-menős a munkám.Területi képiselő vagyok.Lassan 3 hónapja dolgozom,az új munkahelyemen/a régire nem szerettem volna visszamenni.4 hónapomba,25-30 önéletrajzba és 5 inerjúba került,de sikerült:-)/nagyon élvezem.Sokkal kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb vagyok,mint amikor itthon voltunk kettecskén(napközben) a lányommal.Neki is jobb egy kiegyensúlyozottabb anyuci:-)

Pár nap múlva megy bölcsibe,22 hónapos lesz akkor.

2010. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Irodai munkát végeztem. Oda nem fogok visszamenni,más van a helyemen:(

Amúgy 3 gyerekem van, a kicsi másfél éves, és biztos, hogy 3 éves koráig itthon leszek vele.

2010. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem még csak most fog megszületni a babám. Informatikus vagyok. De ide nem fogok tudni visszajönni, mert költözünk is a férjem munkahelye miatt.

Én eléggé félek attól hogyan fogok munkát találni majd 3 év múlva teljesen új helyen, és főleg, hogy ebben a szakmában nem lesz-e 3 év alatt annyi változás, hogy nem fogok tudni hova kapni...

Gondolkodom azon is, hogy valami mást kéne megtanulni míg otthon leszek a babával, de nem nagyon van ötletem egyelőre...

2010. aug. 28. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én könyvelő/könyvvizsgáló asszisztens vagyok/voltam, ugyanis megszűnt az iroda, ahol dolgoztam. A cég, ahova még be vagyok jelentve végelszámolás alatt. A babánk 7 hós, talán jövőre próbálkozunk a másodikkal, egyenlőre az foglalkoztat, hogy 2 gyerekkel hogy fogom bírni, mert elég sokat vagyok egyedül.
2010. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!