Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan tudtok "mellék...

Anyukák, hogyan tudtok "mellékes"-t keresni gyerek mellett?

Figyelt kérdés

A gyes szomorúan kevés, a munkahelyem nem vár vissza 6 év után, de ha fel is vennének máshova a gyerekek havonta legalább 1 hetet betegek valamivel, persze váltva....


Hogyan tudnék egy kis pénzt tenni mégis a családi kasszába?

Ti hogy csináljátok, van valami praktikátok, ami 20-30e-rel hozzá tud járulni a költségvetésetekhez?

(pl. kreatívkodás eladása működik valakinek, vagy teszveszes adásvételek?)


Minden tippet, ötletet szívesen fogadok!


2011. aug. 2. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vaterás,teszveszed eladások.Kinőtt holmik,játékok,cuccok.
2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vállalok kisiskolásoknak korrepetálást, idegennyelv oktatást, korrepetálást, nyelvvizsgára vagy érettségire felkészülést.

Igazából nem keresek vele sokat(bár többet is lehetne), mert nem vállalok sok tanulót. Csak ennyi fér az időmbe egyenlőre, amíg kicsi a gyermekem.

2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eladható kreatív díszek (pl. dekorgumi falmatrica).
2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Én is teszveszezek/vaterázok.

Kilós turiban olcsón megveszem a rucikat, és darabáron eladom pici haszonnal, de sok kicsi sokra megy.

Minden héten megyek túrni, amikor olyan 890Ft a kilója a ruhának vagy olcsóbb.

(Szombatig egyre olcsóbb)

1kg gyermekruha az kb 6-7 db, felnőtt 2-3, attól függ milyen.

Pl volt, hogy túrtam 3db farmert 1500Ft-ért, és 3ezerért adtam el.

Én ezt csinálom már vagy egy éve.

Havi átlag 10-15 ezer össze jön vele.

Nem sok, de jobb mint a semmi!

2011. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

szia!


én fajátékokat árulok katalógusból tanácsadóként, mellette teszveszezek, ha érdekel írj privit

2011. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én weboldalra töltök fel híranyagokat és cégről számlázok, hogy semmi köze ne legyen az én nevemhez, így nem vesztem el a gyest.
2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Én készségfejlesztő gyerekjátékokkal foglalkozom, akit érdekel, írjon privit és szívesen küldök róla egy kis tájékoztatót!
2011. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én valami olyasmit keresek, amit akkor is tudok csinálni, amikor a gyerek alszik, vagy itthon van. (sokat vannak itthon), így nálam pl. a korrepetálás kizárva sajnos. Fordítani már tudnék, de nagyon-nagyon ritkán esik le fordítási munka, érthetően, hisz nem szakmám :-(


Én viszonylag szépen tudok varrni, arra gondoltam készítenék mondjuk játékbaba ruhákat, de nem tudom mennyire lenne kelendő, végül is a kínaiban már 300-ért lehet estélyi ruhát venni pl. barbie-ra.


Vagy, elég jópofa ékszereket szoktam gyártani, igaz eddig ajándékba, csak azzal is az a fenntartásom, hogy kicsit úgy tűnik nekem, hogy manapság minden anyuka "kreatív", vajon ki venné meg az ékszereimet....


Illetve nagyon foglalkoztat még a szappanöntés, de elég macerás, és ha nem veszik meg, adott esetben 5-6 kiló szappan "rámrohad"...


Ha valaki mégis ellenpéldaként tudja felhozni magát, hogy márpedig neki megy a kreatív holmik eladása, örömmel olvasnám a sikertörténetét:-D

2011. aug. 3. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
.
2011. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ajánlanék egy oldalt, ahol adni-venni lehet kézműves termékeket, hátha sikerül itt eladnod valamit:meska.hu
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!